Sağdakiler, polisin onları antifaya ittiği, çatışmaya ve kavgaya neden olduğu ve Heather Heyer’in ölümüne neden olduğu bildirildi. Bu sağdakilerin fikirlerini cezalandırmak için miydi? Görünüşe göre barışı korumak yerine daha fazla çatışma yaratmak için polis koordinasyonu kullanılıyor.

r / komplo - Charlottesville Rallisi

Author

18 Comments

1. Bu konu : ” Charlottesville Rallisi ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 357

2. Kars dan kimler var. Charlottesville Rallisi . Slm paylaşımın inanılmaz mükemmel, sağolun , Aylin – 292

3. Adıyaman merkezden ben . Mrb paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 08-04-2021 01:57:18

4. selam arkadaşlar siten inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

5. Bu konu : ” Charlottesville Rallisi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 393

6. Kars dan kimler var. Charlottesville Rallisi . Merhaba paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 275

7. Bu konu : ” Charlottesville Rallisi ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi çok güzel, şukuladım , hatice – 443

8. Bu konu : ” Charlottesville Rallisi ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 345

9. Bingöl merkezden ben memo. Mrb sayfan vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 07-05-2021 03:22:32

10. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

11. Sakarya merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 29-05-2021 06:38:38

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Charlottesville Rallisi ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inan ki iyi, şukuladım , elif yılmaz – 146

13. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-06-2021 21:34:25

14. Bu konu : ” Charlottesville Rallisi ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden mükemmel, şukuladım , memo – 317

15. Antalya dan kimler var. Charlottesville Rallisi . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 19

16. Antalya merkezden ben . Selam herkese sayfa inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 25-07-2021 18:30:19

17. Bilecik dan kimler var. Charlottesville Rallisi . Mrb paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 66

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link