Kalede veya binlerce ışık noktasında neler olup bittiğiyle ilgili belirsiz bir bilgi, tanıklık veya bağlantı olan var mı? Bu dava beni ilgilendiriyor ve eğer yeterli bilgi toplanıp gün ışığına çıkarıldıysa ve organize bir şekilde ortaya çıkarsa, insanları gerçek çocuk ticareti ve gerçekleşen kurban halkalarına uyandırmak yeterli olabilir. Teşekkürler!

SS: Işık kalesi / Dutreux vakası noktaları hakkında bağlantılar ve bilgiler

30 Comments

1. Kayseri merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-05-2021 23:36:36

2. Bayburt dan kimler var. Chateau des Amerois ve Dutreux davası soruşturması. . Merhabalar bu web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 125

3. Ankara merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 12-05-2021 23:48:20

4. Mersin dan kimler var. Chateau des Amerois ve Dutreux davası soruşturması. . Selam herkese sayfanız inanılmaz iyi, sağolun , mehmet – 195

5. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden iyi, sağolun

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Chateau des Amerois ve Dutreux davası soruşturması. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 318

7. merhaba arkadaşlar sayfan valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Bu konu : ” Chateau des Amerois ve Dutreux davası soruşturması. ” çok güzel. Merhaba sayfan ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 338

9. Muğla dan kimler var. Chateau des Amerois ve Dutreux davası soruşturması. . Merhabalar siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 159

10. Bu konu : ” Chateau des Amerois ve Dutreux davası soruşturması. ” çok güzel. Selam web siten vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 310

11. Karaman dan kimler var. Chateau des Amerois ve Dutreux davası soruşturması. . selamun aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 107

12. Gürbüz Reply

Slm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

13. Selam bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

14. Kahramanmaraş dan kimler var. Chateau des Amerois ve Dutreux davası soruşturması. . Slm paylaşımınız cidden çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 422

15. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok güzel, şukuladım

16. Selam herkese web sitesi yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

17. Bursa merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 05-06-2021 23:54:30

18. Erzurum merkezden ben Aylin. Slm web sitesi harbiden mükemmel, teşekkürler 07-06-2021 23:13:12

19. Bu konu : ” Chateau des Amerois ve Dutreux davası soruşturması. ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 357

20. Elazığ merkezden ben gaye. Selamlar siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-06-2021 02:17:49

21. Gürbüz Reply

Mersin dan kimler var. Chateau des Amerois ve Dutreux davası soruşturması. . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 66

22. selamun aleyküm sayfanız inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Selam herkese web siteniz vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım

24. Merhaba paylaşımınız cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

25. Düzce merkezden ben memo. Selamlar web sitesi valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 10:05:16

26. Nevşehir merkezden ben hatice. Selam web sitesi yeminle iyi, teşekkürler 21-07-2021 04:23:03

27. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 24-07-2021 06:29:54

28. Düzce dan kimler var. Chateau des Amerois ve Dutreux davası soruşturması. . Selam herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 435

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link