Derek Chauvin … bir adamın ölümüyle ilgili çok sayıda suçlama. Sadece bir kişi için suçlanamaz mısın? Cinayet VEYA adam öldürme gibi, ikisi birden değil. Çünkü cinayet ve kasıtsız adam öldürme veya iki adam öldürme / cinayet suçundan hüküm giyen birini hiç duymadım.

Üç suçlama … üçüncü derece … 33 11 Mart, 3 x 11 = 33

Burada olan bu mu?

Author

11 Comments

1. Afyon dan kimler var. Chauvin – Masonik sinyal mi? Cinayet ve adam öldürme suçlamaları? . selamun aleyküm web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 312

2. Şırnak dan kimler var. Chauvin – Masonik sinyal mi? Cinayet ve adam öldürme suçlamaları? . Selam paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 289

3. Gürbüz Reply

Merhabalar siten ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım

4. Ankara merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten gerçekten güzel, face de paylaştım 14-03-2021 00:26:17

5. Osmaniye dan kimler var. Chauvin – Masonik sinyal mi? Cinayet ve adam öldürme suçlamaları? . Selamlar paylaşımınız valla mükemmel, şukuladım , Emine – 108

6. Bu konu : ” Chauvin – Masonik sinyal mi? Cinayet ve adam öldürme suçlamaları? ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 224

7. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Chauvin – Masonik sinyal mi? Cinayet ve adam öldürme suçlamaları? ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 175

9. Antalya merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 06-04-2021 08:18:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link