Bugün Chauvin ve karısı hakkında hızlıca düşündüm. Bir parçam gizlice birlikte olduklarını ve sadece kendisinin ve yakın aile üyelerinin refahını korumak için boşandıklarını düşünüyor. Ama gerçekten gizlice birlikte olduklarını düşünmeme neden olan şey para. Ya federallerin peşine düşmemesi için yalnızca mal varlıklarını korumak için boşanmayı kabul ederlerse?

Videonun viral hale gelmesinden 3 gün sonra yasal olarak onu boşadığı ve hakimin Ekim 2020’de ilk anlaşmayı “” transferin ‘dolandırıcılık rozetleri’ içeriyorsa hakimler bir çift arasındaki tartışmasız bir anlaşmayı reddedebileceğini ” gerekçesiyle reddettiği kaydedildi. Ama sonra boşanma bu yıl Şubat ayında sonuçlandı ???

Ayrıca, mahkeme salonundaki muhabirlere göre, birden fazla medya kuruluşunun, Chauvin’in bir aile üyesi veya arkadaşı için ayrılmış koltukta Asya kökenli bir kadının oturduğunu bildirdi.

Sadece onun orada oturması gerektiğine inanabiliyorum ama sonra yine yanılıyor olabilirim. 10 yıldır birlikteydiler, bence o boşanmadan önce, kocasının George Floyd’u öldürdüğü video her yere yapıştırıldıktan sonra aklından neler geçtiğini ancak hayal edebiliyorum.

Sadece başkalarının fikirlerini duymak istiyorum çünkü bu düşünce aklıma geldi ve birinin benzer veya farklı düşünceleri olup olmadığını paylaşmanın ve tartışmanın güzel olacağını düşündüm!

Author

19 Comments

1. Muğla merkezden ben ahmet. Selamlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 26-04-2021 18:33:44

2. Tunceli dan kimler var. Chauvins karısı mı? Gizlice hala birlikte mi ??? . Merhaba sayfanız ciddiyim mükemmel, saolun , Aylin – 63

3. Iğdır merkezden ben ali. Selamlar web siten inanki güzel, teraziye tıkladım 26-04-2021 18:48:04

4. Tunceli merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımınız valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-04-2021 20:08:53

5. Sivas dan kimler var. Chauvins karısı mı? Gizlice hala birlikte mi ??? . Selam herkese paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 401

6. elif yılmaz Reply

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sağolun 26-04-2021 20:24:45

7. Samsun dan kimler var. Chauvins karısı mı? Gizlice hala birlikte mi ??? . Selam herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 324

8. İstanbul dan kimler var. Chauvins karısı mı? Gizlice hala birlikte mi ??? . Selam herkese sayfan ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 4

9. Bu konu : ” Chauvins karısı mı? Gizlice hala birlikte mi ??? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 313

10. Bu konu : ” Chauvins karısı mı? Gizlice hala birlikte mi ??? ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden güzel, face de paylaştım , ahmet – 108

11. Kırklareli merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 05-05-2021 02:18:05

12. Bu konu : ” Chauvins karısı mı? Gizlice hala birlikte mi ??? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 82

13. Erzincan dan kimler var. Chauvins karısı mı? Gizlice hala birlikte mi ??? . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok iyi, tebrikler , Hasan – 419

14. Malatya dan kimler var. Chauvins karısı mı? Gizlice hala birlikte mi ??? . Slm web sitesi inanki güzel, twitter da paylaştım , emin – 54

15. Bu konu : ” Chauvins karısı mı? Gizlice hala birlikte mi ??? ” çok güzel. Selam herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 115

16. Mrb paylaşımınız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link