Kategoriler
Genel

Chaz / Chop Kendini Yok Etme ve Çifte Standartlar

Peki, iki hafta olmadı ve şimdiye kadar ‘Chaz’ da şimdiden iki kişinin öldüğü bildirildi. Bu yerlerde BLM ile ilgili olduğuna inanmıyorum, onlar sadece siyah iç toplantılara izin veren Haziran ayında beyaz insanları itmek kadar ileri faşist gruplar haline geldi. Çifte standartlar hakkında konuşun, değil mi? Beyaz insanlar siyah insanlara yaptığında ırkçılık serin değil, ama siyah insanlar da Pro BLM olan beyaz insanlara bunu yaptığında sorun yoktur. Beyaz insanlar etrafta durup bir parametreyi korumak zorundaydı.

Bana inanma, bunu zaten bildiren youtube videosu var.

https://www.youtube.com/watch?v=wlSbvJhsYm4

Siyahlar büyük toplanırken izlemenin dışında duran beyaz insanlarda saat 3:00 civarında.

Evet, bu ırkçı değil.

Ayrıca kendilerini ABD’den ayıran ve kendi kanunsuz bölgelerini yapan bu gruplar yardım ve malzeme istiyorlar mı? Hatta onlara başlangıç ​​için malzeme sağlamalı mıyız? Hemen hemen ‘Fuck America’ dediler. Sağduyulu olanlar, kanunsuz şehir bloklarını terk etmek ve bu bok deliklerinden çıkmak olacaktı, ancak bunun yerine düzensiz hippiler olarak tam anarşi içinde yaşamaya karar verdiler.

BLM grupları Chaz / Chop’daki gibi ileri giderse diğer yerler bu şekilde mi ortaya çıkacak? Sadece kanunsuz alanlar? Hükümete karşı çıkıp kendimiz için savunmaya çalışırsak, tıpkı o kadar aptal ve çaresizce dönersek, bu bir son araç mudur? Ben hükümet yanlısı değilim, çok gölgeli şeyler yaptıklarını biliyorum, ama kendi cihazlarına bırakılan insanlara ve sadece bu iki şehir bloğuyla ne kadar aptal olabildiklerine bakmak, insanlığın başka türlü kendini sürdürüp sürdüremeyeceğini merak ediyor. Çünkü bu alanlar cehennemin bunu yapamayacağından emin olur ve bu bok durduğunda gerçek vücut sayımını söylemez.

“Chaz / Chop Kendini Yok Etme ve Çifte Standartlar” için 30 yanıt

Hakkari merkezden ben banu. Merhabalar sayfa gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 20-06-2020 21:10:50

Afyon merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 20-06-2020 22:52:30

Şanlıurfa merkezden ben banu. Merhabalar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 21-06-2020 16:34:16

Rize merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 24-06-2020 07:11:44

Uşak merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız harbiden iyi, teşekkürler 01-07-2020 13:14:45

Kırklareli merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-08-2020 18:50:27

Afyon merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 02:21:38

Ankara merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 10-08-2020 17:22:30

Gümüşhane merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-09-2020 19:27:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir