Kategoriler
Genel

CHAZ’ın oluşturulması ABD’de 2. İç Savaşın başlangıcıdır

Youtube’a git ve CHAZ 1’de yaz

https://youtu.be/cXqcYPQm0WU

CNN’nin aşağıdakilerin açık görüntüsünü nasıl görmezden geldiğine dikkat edin:

Bir sınır duvarı

Dur ve Frisk

Açık silah taşıyan beyaz adamlar.

Çin Virüsü kilitlenmesi sırasında bunların hepsi azaldığından, Washington Post’taki MSM’nin Michigan Protestolarını nasıl tanımladığına bakın: “SİLAHLI PROTESTÖRLER”

https://youtu.be/WsUBnOv70Mw

Şimdi CHAZ yönetimi tam şehir değil. AMA zayıf Belediye Başkanı bunun olmasına izin veriyor ve hükümetle koordine olduklarına inanıyorum. Bölgedeki işletmelerin onlara koruma parası ödemesinin çete taktiklerini tamamen göz ardı ederken, bunu nasıl “blok partisi” olarak adlandırdıklarına bakın.

https://youtu.be/CGtOvB4fy8M

Devletler artık başarılı olamıyor. Her şey bağlı olduğundan neredeyse imkansız. Ama şehirler yapabilir. Ve CHAZ’ın yaratılması, zayıf liderlik altındaki şehirlerin gerçekleşmesine izin vereceğini kanıtlıyor. CHAZ altında gerçekleşen kamu binalarının vandalizmine bakın. CHAZ fikri bu kaosu “Amerika Birleşik Devletleri” nin geri kalanına yaymaktır. İç Savaşın başlangıcına bakalım:

İç savaş öncelikle siyah insanların köleleştirilmesi konusundaki uzun süredir devam eden tartışmaların bir sonucu olarak başladı. 1861 yılının Nisan ayında, ayrılıkçı güçler, Abraham Lincoln ABD Başkanı olarak göreve başladıktan kısa bir süre sonra Güney Carolina’daki Fort Sumter’a saldırdığında patlak verdi.

Askeri üslere saldırı yerine Polis Karakollarına saldırıyorlar. Bu istasyonların kanıt odalarını daha önce yağmaladılar ve yaktılar. Saldırıp “Kara Hayat Meselesi” adı altında yaktılar. 2. İç Savaşta yaşıyoruz ve CHAZ ülkesi, Polis Karakollarının yok edilmesinin bu alanların daha fazla işgal edilmesine yol açacağını kanıtlıyor. Demokratlar köleleri tutmak istedikleri için son İç Savaşı başlattılar. Şimdi şehirler onlarca yıldır Demokrat liderler tarafından yönetildiğinde ve bu şehirlerde Afrikalı Amerikalıların yaşamlarını iyileştirmek için hiçbir şey yapmadığında sahte “sistemik ırkçılık” fikri altında yeniden başlıyorlar. Bu yüzden, Demokrat MSM’nin bu çatışmayı tezahürat ettiği Afrika Amerikalılarının şampiyonları gibi davranmaları için beyaz yıkama tarihi.

“CHAZ’ın oluşturulması ABD’de 2. İç Savaşın başlangıcıdır” için 33 yanıt

Kırşehir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, tebrikler 13-06-2020 23:42:41

Kırıkkale merkezden ben doruk. Selamlar siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-06-2020 00:23:01

Kilis merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 23-06-2020 02:01:59

Aksaray merkezden ben Aylin. Mrb siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-07-2020 13:17:29

Zonguldak merkezden ben banu. Selam herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 02-07-2020 04:38:19

Kayseri merkezden ben gaye. Selamlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, saolun 17-07-2020 09:20:03

Mardin merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım vallaha hayran bıraktı, tebrikler 18-07-2020 00:26:04

Yalova merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımınız cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 26-07-2020 09:29:04

Gümüşhane merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 01-08-2020 05:41:24

Elazığ merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 14-08-2020 18:34:38

Malatya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 15-08-2020 16:05:31

Kırıkkale merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız harbiden güzel, teraziye tıkladım 23-08-2020 15:21:44

Antalya merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 08:42:58

Iğdır merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 06-09-2020 20:01:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir