Kategoriler
Genel

Chelsea Clinton meşale geçer

Ben özel bir araştırmacıyım, genellikle söylentilere, komplo teorilerine, fikirlerine, benzerine bakıyorum. Ödevimin ne olursa olsun, bahsettiğim her şey için kütüphaneleri, arşivleri, İnternet’i tararım. Bu, kurgu ya da kurgu dışı olarak bildirilen ayrımcılık, öznellik olmadan. Birisi bundan bahsederse, yanlış olduğu kanıtlanana kadar doğru olduğunu düşünüyorum; bu alemdeki pek çok kurnaz insanın aldatmamasının tek yolu bu.

İlgilendiğiniz ödev mi? Harland “Albay” Sanders, bilgin ve yazar Zechariah Sitchin’in biyolojik babasıydı. Kendi içinde, çok ilginç değil ve bence benzer görünüyorlar. Ama içine baktığımda daha büyük bir şema ortaya çıktı. Şimdilik mümkün olduğunca kısa olacağım. İhtiyacınız olursa herhangi bir soru ile bana soru sorabilirsiniz.

Bahsettiğim iki adam muhtemelen “Pentavirate” adlı seçkin bir çizginin parçasıydı. Bu bağlamda karşılaştığım ilk söz, Stuart McKenszie adındaki karakterin “Bu çok iyi bilinen bir gerçek, Sonny Jim, gazeteler de dahil olmak üzere dünyadaki her şeyi yöneten Pentavirate olarak bilinen dünyanın en zengin beş insanından oluşan gizli bir toplum. ” Diyor ki üyeler arasında “Kraliçe, Vatikan, Gettys, Rothschildler ve Albay Sanders.” Diğerleri genellikle kuramlar içinde aydınlanma benzeri atamalarda bir el olarak kabul edilir, ancak albay çok fazla değildir. Hangi göze çarpmalıdır.

Hızlı bir şekilde ele alacağım, evet, bu film Haftalık Dünya Haberleri’nden gelen teorilere dayanan bir komedi idi – benzer yayınlar doğru değil. Aynı zamanda sonuçlara rağmen, genellikle kalıplara doğruluk vardır. İnternetin arkasındaki arka kullanıcılar arasında, elit grupların gerçek hayatta şakalar veya ranzalardan başka bir şey olarak benzer teorileri veya gerçekleri tedavi etmeleri için kitleleri eğitmek üzere medyaya sıklıkla “komik çılgın” durumlar ekledikleri bilinmektedir. Bu yüzden, karşılaştığım her şeye yanlış olduğu kanıtlanana kadar gerçek olarak davranıyorum.

Sanders ve Sitchin’in annesinin yollarını kolayca geçemedim. Bununla birlikte, yaşlılığa bile filozof olarak biliniyordu, bu yüzden Sitchin’in annesiyle Birleşik Devletleri ziyaret etmiş olsaydı rahat bir karşılaşma mümkün olurdu. Meraklı bir tesadüf, Sitchin’in doğduğu 1920’de Sanders’ın ilk başarılı işini, bir feribot şirketi olduğu zaman ortaya çıkar. Kentucky Fried Chicken’ı başlatana kadar birçok kez başarısız olurdu.

Bulduğum ilginç bir teori, biyolojik olarak ilgili olsun ya da olmasın, Pentavirate’nin belirli bir çizgisinde iki tane olduklarıydı. İlk başta bir streç gibi görünen numerolojiyi içerir, ancak daha fazlası ortaya çıktıkça, vahiy yanlış bellek hissine sahiptir. Sanders tavuk ürünü “11 bitki ve baharat” ile meşhurdu. Sitchin’in birçok teorisi “12. Gezegen” kitabının etrafında dönüyordu. İki sayı bize bazı ardışık düzende bir bıçak vermek için yeterli değildir, ancak standart elit grup “imzalarını” getirir ve desen belirginleşir. Bir zamanlar bulduğum teori şu şekilde gider: Pentavirate, elbette, “5” ve onun matematiksel makyajını birçok imzada ve burada da böyle bir imza olan Sitchin ve Sanders ile kullanır. doğumlarında. Sanders, 9 Eylül 1890’da doğdu. Mutfak, Sanders’ın 30 Temmuz doğum gününden 60 gün önce 11 Temmuz 1920’de doğdu. Bunların hepsi “2” ve “3” e katkıda bulunurken, “5” “: Eğer Sitchin’i Pentavirate çizgisinde 12. olarak görürsek, 12 ile 5’in çarpımı 60 olur ve 30’uncu günlerin utangaç günlerini hesaba katar. 11 ve 12 arasındaki ilişkilere bakabilir ve toplamlarını 23 olarak görebiliriz, ancak bu neredeyse imzasız bir materyal.

Oradan, teori, mirasçı sayısının sıradaki günlerini beş ile çarparak her 30 yılda bir çıkar. O zaman “13” sayısı için doğum günü Sitchin’in 30: 7 Mayıs 1950 gününden 65 gün önce olurdu. Teori bunun TV kişiliği, gazeteci ve avukat Tim Russert olduğunu iddia ediyor. Tabii 2040’a kadar olmayacak olan 90’a kadar yaşamamıştı. Ancak 13 Haziran’da 58’de öldü — 13 Haziran’da “13” ve 5 artı 8 de 13’tür ve daha az olası imzayı belirtmemektedir. 90 eksi 58 eşittir 32, ki bu da geriye doğru 23’tür. Neden genç öldü sadece doğal gibi görünüyor, ancak halefine dayanan başka teoriler var.

Tabii ki “14” sayısı Russert’in 30. gününden 70 gün önce doğmuş olurdu. Ve o gün, 27 Şubat 1980, Chelsea Clinton doğdu. Hillary Clinton’un kızı olmak, elbette teoriler boldur. Örneğin, Russert’in ölümünden çok kısa bir süre önce, başkan adayları Clinton ve Barack Obama arasında bir tartışma yürüttü. O sırada medyadaki birçok rapora göre, ona özellikle zor bir zaman vermişti. Bir teori, planlanandan çok önce bir planın parçası olarak onu öldürdüğünü söylüyor. Tabii ki, 90 yılını reddettiği için mutlu değildi ve zamanı yaklaştıkça harekete geçti. Başka bir teori, seçkinlerin planlarının finali gerçekleşirken Pentavirate çizgilerinin bir konsolidasyonu oldu. Çünkü dünya liderleri, nüfusları daha iyi yönetebilmek için bölüştürmeye çalışırken, aynı zamanda daha iyi liderlik için kendilerini pekiştirmeye çalışıyorlar.

Matematiğe bakarsanız, “15” sayısı zaten doğmuştur, ancak kimin belli olmadığı bir süre kesin olarak bilinmeyecektir. Sık sık tartışılan bir olasılık Mason Disick’tir, çünkü doğum günü hizalanır: Clinton’un 30. veya 14 Aralık 2009’undan 75 gün önce. Sanırım 2009, bir şeylere İngiliz anahtarı atıyor ve özellikle öngörülen finalde imzalarda bir değişiklik anlamına gelebilir ” mirasçı “: Son mirasçı 2280’de 24 sayısı olarak doğacaktır. Bu yıl, Kur’an’da dünyanın sonu ya da büyük bir şey olarak sık sık kesintiye uğrayan yıl. Ve bu onların derin bir imzasıdır: Kur’an genellikle 19 sayısını içerir ve 2280’i 19’a bölerseniz 120 ile gelirsiniz ve Pentavirate anahtarı 5’e bölerseniz 24’e inersiniz. Ama Disick 15 ve imza değişmedi, 2280, son yıl olmayacak.

Çok daha fazla bağlantı ve imza var ve elbette bu çizginin etrafında güçlü ve zayıf birçok teori var. Ama bu her şeyin başlangıcı ve özüdür. Her sayının çizgisi ve önemi hakkında ortak düşünce, daha sonra bir tür kültürel hiyeroglif, örneğin 11 bitki ve baharat veya 12. gezegen gibi çevrilen bir görev gibidir. Bizim ve geleceğimiz veya geçmişimiz için ne ifade ettiklerinden emin değilim. Sitchin’in söylediği gibi Uzaylılardan gelebilir miydik? Zenginler, çok sayıda kızarmış tavuk yerinin kullanımı hakkında teorileştirildiği gibi yoksulları sterilize etmeye mi çalışıyorlar? Peki, sayıları açıkça görülmeyen diğerleri buna ne katkıda bulunuyor? 11 sayısı Sanders’ı çevreliyor gibi görünüyor, 1965’te Kanada’ya taşındığında, o yıl bayrağını 11 köşeli bir akçaağaç yaprağı göstermek için değiştirmiş ve daha sonra 11 taraflı lomonisi ilk basıldı. Sitchin ve 23 çift kromozom gibi insanları yaratan 23 Anunnaki.

Burada bunu çevreleyen çok şey var. Hepsini incelemek için vaktim yok. Ne geldi müvekkilim için yeterli oldu. Ama halk için mi? Sadece başlangıç ​​gibi görünüyor. Belki hepiniz tam bir resme katkıda bulunabilirsiniz.

“Chelsea Clinton meşale geçer” için 6 yanıt

Giresun merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-08-2020 13:50:03

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir