Tom Hanks onun babası ve Covid’e yakalanan ilk ünlülerden biriydi ve şu anda aşı olduğundan oldukça emin. Sadece garip olduğunu düşündüm.

Videoyu izlemek isteyenler ve merak edenler için indirdiğim videoların bu altta yayınlanmasına izin verilmediği için buraya koyamadığım için link:

https://www.instagram.com/p/CSYFISaFiam/?utm_medium=copy_link

Author

27 Comments

1. Hakkari dan kimler var. Chet Hanks, Instagram’a temelde herkese covid aşısı yaptırmamasını söyleyerek gitti . selamun aleyküm paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 43

2. Hatay dan kimler var. Chet Hanks, Instagram’a temelde herkese covid aşısı yaptırmamasını söyleyerek gitti . Selamın aleyküm sayfa cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 357

3. Bu konu : ” Chet Hanks, Instagram’a temelde herkese covid aşısı yaptırmamasını söyleyerek gitti ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , – 301

4. Çankırı merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-08-2021 03:39:22

5. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle dikkat çekici, sağolun

6. Şanlıurfa dan kimler var. Chet Hanks, Instagram’a temelde herkese covid aşısı yaptırmamasını söyleyerek gitti . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 456

7. Uşak dan kimler var. Chet Hanks, Instagram’a temelde herkese covid aşısı yaptırmamasını söyleyerek gitti . Selam siteniz vallaha mükemmel, şukuladım , ali – 430

8. Selam herkese web siten vallaha billaha dikkat çekici, sağolun

9. Bu konu : ” Chet Hanks, Instagram’a temelde herkese covid aşısı yaptırmamasını söyleyerek gitti ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 382

10. Ağrı merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim güzel, sağolun 14-08-2021 08:14:48

11. Çorum dan kimler var. Chet Hanks, Instagram’a temelde herkese covid aşısı yaptırmamasını söyleyerek gitti . Slm siten vallaha billaha mükemmel, tebrikler , ziya – 423

12. Selam herkese web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Karabük dan kimler var. Chet Hanks, Instagram’a temelde herkese covid aşısı yaptırmamasını söyleyerek gitti . Selam siteniz valla çok iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 261

14. Kütahya dan kimler var. Chet Hanks, Instagram’a temelde herkese covid aşısı yaptırmamasını söyleyerek gitti . Selamın aleyküm web siteniz inanki güzel, saolun , Hasan – 344

15. Van dan kimler var. Chet Hanks, Instagram’a temelde herkese covid aşısı yaptırmamasını söyleyerek gitti . Selam herkese siteniz ciddiyim mükemmel, saolun , – 413

16. Ardahan dan kimler var. Chet Hanks, Instagram’a temelde herkese covid aşısı yaptırmamasını söyleyerek gitti . Selam paylaşımınız süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , gaye – 143

17. Kırıkkale merkezden ben emin. Mrb siten gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 30-08-2021 01:17:53

18. Bu konu : ” Chet Hanks, Instagram’a temelde herkese covid aşısı yaptırmamasını söyleyerek gitti ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 382

19. Bu konu : ” Chet Hanks, Instagram’a temelde herkese covid aşısı yaptırmamasını söyleyerek gitti ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, saolun , memo – 343

20. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Chet Hanks, Instagram’a temelde herkese covid aşısı yaptırmamasını söyleyerek gitti . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 52

21. Ardahan merkezden ben Aylin. Selam siteniz inanılmaz hoşuma gitti, saolun 03-09-2021 20:41:01

22. Bu konu : ” Chet Hanks, Instagram’a temelde herkese covid aşısı yaptırmamasını söyleyerek gitti ” çok güzel. Merhaba sayfan valla dikkat çekici, teşekkürler , – 131

23. Konya merkezden ben memo. Selam paylaşım inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 19-09-2021 01:43:25

24. Ağrı dan kimler var. Chet Hanks, Instagram’a temelde herkese covid aşısı yaptırmamasını söyleyerek gitti . Mrb web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 473

Write A Comment