Piliç fil a

Bu teori, civciv fil a’nın logosunun, canavarın işareti için birçok sembolden biri olduğunu öne sürüyor.

Şimdi civciv fil-a logosuna (4 noktayla temsil edilir) baktığınızda, taraklı, gagalı ve dairesel gövdeli bir tavuğun logosu olduğuna inandığınız şeyi görebilirsiniz. Ancak daha yakından incelendiğinde, bunun tamamen başka bir şey olabileceğini fark edeceğiz.

Akıl Yürütme: Bunun canavarın işaretini temsil etmesinin nedeni, bu 4 noktanın aslında parmak tırnağı gibi uzantılar olması, gaganın bir çiğ pençesi olması, sonuçta da civciv-A logosunun bir ayak / canavar baskısı olmasıdır.

Bu Dewclaw, sembolün sol üst köşesine ek olarak bir dugclaw’un yerleştirilebildiği Monster Energy gibi diğer logolarda da bulunabilir (bu, bunun da canavarın işareti olduğuna dair başka bir teoriye geri döner).

BU TEORİNİN 2. BÖLÜMÜ: Ne zaman civciv fil-A yediğinizde, canavarın teklifini kabul ediyor ve ona tapıyorsunuz.

Akıl Yürütme: civciv fil-A yiyerek, kendi teklifinizle (💰’niz) canavarın kurbanını yediğiniz bir tavuk kesilmelidir.

Author

30 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden mükemmel, sağolun

2. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

3. Ankara merkezden ben mehmet. Slm siteniz ciddiyim mükemmel, saolun 16-04-2021 14:40:28

4. Afyon dan kimler var. Chick-fil-A canavarın işaretidir !!!!!!!!!!!!!!!! (666) . Slm sayfan yeminle iyi, facebookta paylaştım , memo – 134

5. Adana dan kimler var. Chick-fil-A canavarın işaretidir !!!!!!!!!!!!!!!! (666) . selamun aleyküm sayfa cidden iyi, sağolun , Aylin – 240

6. Giresun merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-04-2021 06:28:29

7. Bu konu : ” Chick-fil-A canavarın işaretidir !!!!!!!!!!!!!!!! (666) ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , – 181

8. Bu konu : ” Chick-fil-A canavarın işaretidir !!!!!!!!!!!!!!!! (666) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 344

9. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok güzel, face de paylaştım

10. Merhaba sayfan ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

11. elif yılmaz Reply

İzmir dan kimler var. Chick-fil-A canavarın işaretidir !!!!!!!!!!!!!!!! (666) . Merhabalar bu web sitesi vallaha mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 14

12. Bu konu : ” Chick-fil-A canavarın işaretidir !!!!!!!!!!!!!!!! (666) ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle dikkat çekici, sağolun , – 487

13. Ordu dan kimler var. Chick-fil-A canavarın işaretidir !!!!!!!!!!!!!!!! (666) . selamun aleyküm siteniz vallaha iyi, face de paylaştım , Hasan – 303

14. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa süper ötesi mükemmel, teşekkürler 28-05-2021 08:05:16

15. Bu konu : ” Chick-fil-A canavarın işaretidir !!!!!!!!!!!!!!!! (666) ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha iyi, face de paylaştım , – 284

16. Aksaray merkezden ben Hasan. Selam siten harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-06-2021 11:37:03

17. Gaziantep merkezden ben doruk. Merhabalar siten yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 18:55:16

18. Muş merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten iyi, şukuladım 22-06-2021 23:34:58

19. Mardin merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-06-2021 01:39:33

20. Sivas dan kimler var. Chick-fil-A canavarın işaretidir !!!!!!!!!!!!!!!! (666) . Selam paylaşımın inanki mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 278

21. Uşak merkezden ben ziya. Selam sayfanız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 23-06-2021 10:39:12

22. Bitlis dan kimler var. Chick-fil-A canavarın işaretidir !!!!!!!!!!!!!!!! (666) . Mrb sayfan inan ki mükemmel, sağolun , Hasan – 36

23. Bu konu : ” Chick-fil-A canavarın işaretidir !!!!!!!!!!!!!!!! (666) ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 16

24. Bu konu : ” Chick-fil-A canavarın işaretidir !!!!!!!!!!!!!!!! (666) ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha çok güzel, face de paylaştım , ziya – 467

25. Van merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 12-07-2021 06:24:18

26. Mersin dan kimler var. Chick-fil-A canavarın işaretidir !!!!!!!!!!!!!!!! (666) . Selam herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 322

27. Rize merkezden ben . selamun aleyküm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 16-07-2021 11:57:10

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Chick-fil-A canavarın işaretidir !!!!!!!!!!!!!!!! (666) ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 55

29. Karaman dan kimler var. Chick-fil-A canavarın işaretidir !!!!!!!!!!!!!!!! (666) . Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 151

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link