“British Columbia polis akademisi, eleştirmenlerin ülkenin güvenliğine ve ortak değerlerine yönelik bir tehdit olduğunu söylediği, Çin Halk Güvenliği Bürosu için özel olarak hazırlanmış, büyüyen bir uluslararası polis eğitim programına sahip.

BC Adalet Enstitüsü (JIBC), 2013 yılından bu yana sözde eğitim ve öğretim programlarına 2.000’e yakın Çinli yasa uygulayıcı öğrenci, acemi ve memurun yanı sıra düzinelerce Çinli devlet yargıcını kabul etti. “

İstihbarat analisti ve uluslararası organize suç uzmanı Scott McGregor, “Çinlilerin% 99.9’luk mahkumiyet oranlarına sahip olduklarında, bir anlığına Çinlilerin kendi halkına polislik yapamayacağını düşünmek saçma” diyor.

Kaynak: https://www.tricitynews.com/bc-news/chinese-police-training-in-bc-an-espionage-risk-critics-say-3291155

Author

22 Comments

1. Mardin merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 27-01-2021 08:21:58

2. Kayseri merkezden ben mehmet. Selam web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-01-2021 08:28:16

3. Slm bu web sitesi vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

4. Bu konu : ” Chinada’ya hoş geldiniz! Kanada’da Çinli yargıçlar? Kim kimi eğitiyor? Ne? Ne zaman? Nerede? Holy Chow! ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 348

5. Merhaba herkese siten inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

6. Selamın aleyküm paylaşım inan ki hayran edici, saolun

7. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Mrb sayfa valla çok hoşuma gitti, tebrikler 01-02-2021 11:54:46

8. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, teşekkürler

9. Bu konu : ” Chinada’ya hoş geldiniz! Kanada’da Çinli yargıçlar? Kim kimi eğitiyor? Ne? Ne zaman? Nerede? Holy Chow! ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 410

10. Gürbüz Reply

Balıkesir dan kimler var. Chinada’ya hoş geldiniz! Kanada’da Çinli yargıçlar? Kim kimi eğitiyor? Ne? Ne zaman? Nerede? Holy Chow! . Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 33

11. Karaman merkezden ben doruk. Merhaba sayfan ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 17-02-2021 01:08:36

12. Selam sayfa inan ki hayran edici, face de paylaştım

13. Muş dan kimler var. Chinada’ya hoş geldiniz! Kanada’da Çinli yargıçlar? Kim kimi eğitiyor? Ne? Ne zaman? Nerede? Holy Chow! . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha güzel, sağolun , memo – 107

14. Gürbüz Reply

Muğla dan kimler var. Chinada’ya hoş geldiniz! Kanada’da Çinli yargıçlar? Kim kimi eğitiyor? Ne? Ne zaman? Nerede? Holy Chow! . Selam herkese siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 145

15. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

16. Gürbüz Reply

Erzurum dan kimler var. Chinada’ya hoş geldiniz! Kanada’da Çinli yargıçlar? Kim kimi eğitiyor? Ne? Ne zaman? Nerede? Holy Chow! . Merhaba sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 49

17. Merhaba herkese siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Kahramanmaraş merkezden ben . Mrb web siteniz inanılmaz çok iyi, şukuladım 09-04-2021 22:12:43

19. Ağrı dan kimler var. Chinada’ya hoş geldiniz! Kanada’da Çinli yargıçlar? Kim kimi eğitiyor? Ne? Ne zaman? Nerede? Holy Chow! . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, saolun , doruk – 292

20. Selam bu web sitesi vallaha hayran edici, twitter da paylaştım

21. Mardin dan kimler var. Chinada’ya hoş geldiniz! Kanada’da Çinli yargıçlar? Kim kimi eğitiyor? Ne? Ne zaman? Nerede? Holy Chow! . Merhaba web siteniz yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 108

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link