Bildiğim kadarıyla bunun bir laboratuvarda yaratıldığına dair lanet bir kanıt yok. Yine de tamamen mümkün. Çeşitli hayvanlara binlerce farklı tipte koronavirüs dozu verdiklerine dair internetten silinmiş gibi görünen birkaç araştırma makalesi okudum. En azını söylemek gerekirse pervasız deney.

Hayvanları taşıyan koronavirüs ile uğraşmak, kasaplık yapmak ve tüketmek de oldukça umursamaz ve bu özellikle onlardan bize sıçrayan yer olabilir. Bu, ölümcül bir virüsün arka bahçeme inmek için 6.000 milden fazla yolculuk yaptığı ilk sefer olsaydı, onu bu gezegende meydana gelen boktan şeylerden sadece birine bağlardım. Bin yıl zar zor başladı ve şimdiden iki tane ihraç ettiler! Bir değişiklik yapmalılar.

Author

61 Comments

1. Balıkesir dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 59

2. Bitlis merkezden ben Hasan. Mrb web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 10-02-2021 09:44:38

3. Kırıkkale merkezden ben memo. Selam herkese siten vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 10-02-2021 09:44:39

4. Muş dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz iyi, saolun , ziya – 442

5. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz inanki mükemmel, teşekkürler 10-02-2021 11:42:23

6. Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle güzel, sağolun , hatice – 360

7. elif yılmaz Reply

Balıkesir dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . Merhaba sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 282

8. Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 337

9. Malatya dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . selam arkadaşlar web siteniz inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 62

10. Kırıkkale merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-02-2021 12:43:54

11. Çanakkale dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 113

12. Ardahan merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 10-02-2021 13:46:35

13. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Gürbüz Reply

Afyon merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa cidden çok iyi, saolun 10-02-2021 14:11:45

15. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . Mrb paylaşım gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 444

16. Düzce dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . Merhaba herkese web sitesi yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 58

17. Artvin merkezden ben emin. Mrb web sitesi inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-02-2021 20:39:09

18. Kayseri dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . Selam herkese siteniz ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 285

19. Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler , gaye – 214

20. Tokat dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . Selam herkese sayfanız vallaha hayran edici, tebrikler , ziya – 193

21. Muş dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . Selamlar web siteniz gerçekten iyi, facebookta paylaştım , memo – 221

22. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-02-2021 19:47:34

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 402

24. Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 149

25. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

26. Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 367

27. Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden çok iyi, tebrikler , doruk – 477

28. Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha iyi, sağolun , ahmet – 13

29. selamun aleyküm paylaşımınız cidden hayran edici, teraziye tıkladım

30. Selam herkese sayfan vallaha çok güzel, teşekkürler

31. Muğla merkezden ben ahmet. Selam paylaşım inanki mükemmel, şukuladım 12-04-2021 02:01:02

32. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. Mrb web sitesi inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 79

33. Selam herkese web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

34. Slm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, saolun

35. selamun aleyküm siteniz harbiden hayran edici, teşekkürler

36. Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfan inan ki dikkat çekici, saolun , Emine – 50

37. Merhaba paylaşım inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

38. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 114

39. Afyon dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . Mrb web siteniz gerçekten hayran edici, saolun , emin – 207

40. Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 32

41. Selam herkese web sitesi inanki dikkat çekici, teşekkürler

42. Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok güzel, teşekkürler

43. Selamlar paylaşımınız cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

44. Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 312

45. Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 494

46. Adana merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-05-2021 04:33:06

47. Erzincan merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 07-06-2021 09:57:25

48. Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 446

49. Gümüşhane merkezden ben hatice. Selam herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, saolun 15-06-2021 16:43:49

50. Kastamonu merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 15-06-2021 19:45:53

51. Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , memo – 111

52. Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, saolun , gaye – 369

53. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 63

54. Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 128

55. Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten iyi, şukuladım , Aylin – 270

56. Samsun dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . selamun aleyküm siteniz yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 96

57. Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın yeminle hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 350

58. Mersin merkezden ben doruk. Mrb web siteniz harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 10-07-2021 07:40:03

59. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 109

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link