Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor.

Bildiğim kadarıyla bunun bir laboratuvarda yaratıldığına dair lanet bir kanıt yok. Yine de tamamen mümkün. Çeşitli hayvanlara binlerce farklı tipte koronavirüs dozu verdiklerine dair internetten silinmiş gibi görünen birkaç araştırma makalesi okudum. En azını söylemek gerekirse pervasız deney.

Hayvanları taşıyan koronavirüs ile uğraşmak, kasaplık yapmak ve tüketmek de oldukça umursamaz ve bu özellikle onlardan bize sıçrayan yer olabilir. Bu, ölümcül bir virüsün arka bahçeme inmek için 6.000 milden fazla yolculuk yaptığı ilk sefer olsaydı, onu bu gezegende meydana gelen boktan şeylerden sadece birine bağlardım. Bin yıl zar zor başladı ve şimdiden iki tane ihraç ettiler! Bir değişiklik yapmalılar.

“Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor.” üzerine 24 yorum

1. Balıkesir dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 59

2. Kırıkkale merkezden ben memo. Selam herkese siten vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 10-02-2021 09:44:39

3. Muş dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz iyi, saolun , ziya – 442

4. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz inanki mükemmel, teşekkürler 10-02-2021 11:42:23

5. Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle güzel, sağolun , hatice – 360

6. Balıkesir dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . Merhaba sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 282

7. Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 337

8. Malatya dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . selam arkadaşlar web siteniz inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 62

9. Kırıkkale merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-02-2021 12:43:54

10. Çanakkale dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 113

11. Ardahan merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 10-02-2021 13:46:35

12. Bursa dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . Mrb paylaşım gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 444

13. Düzce dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . Merhaba herkese web sitesi yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 58

14. Artvin merkezden ben emin. Mrb web sitesi inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-02-2021 20:39:09

15. Kayseri dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . Selam herkese siteniz ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 285

16. Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler , gaye – 214

17. Tokat dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . Selam herkese sayfanız vallaha hayran edici, tebrikler , ziya – 193

18. Muş dan kimler var. Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. . Selamlar web siteniz gerçekten iyi, facebookta paylaştım , memo – 221

19. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-02-2021 19:47:34

20. Bu konu : ” Chinas’ın pervasız deneylerine ve biyolojik silah ve virüslerin kullanımına son vermeliyiz! Covid, bir Çin laboratuvarından gelen en son sızıntıydı, daha tehlikeli bir şey ortaya çıkmadan ve nüfusun yarısını öldürmeden önce durdurulması gerekiyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 402

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link