Geçenlerde tavşan deliğine düştüm. Bunun eski bir dava olduğunu biliyorum ve soruşturma en iyisi olmasa da içeriye pek çok bilgi girildi. Kazma ve araştırma çalışmalarım beni bir ana şeyi sorgulamaya bıraktı.

Chavez’e yazdığı kısa mesajda “Köpekler kapalı havuz alanında. Garajın yan kapısı açık” dedi ve Nancy’nin telefonundan kendi adresiyle diğer metinleri göndermeden önce. Ancak cinayetler, polisin köpekler serbestçe koştuğu ve köpekleri tanıdığı için her şeyi kontrol etmesini istediği komşu tarafından bulundu. Chris tarafından kilitlendiyse, neden dışarıda koşturuyorlar ve çitin önünde hırlıyorlardı? Yalan mıydı?

Dürüst olmak gerekirse, bunu yaptığını inkar etmiyorum, çünkü pek çok kanıt insanın sadece beyin hasarı, keder, uyuşturucu vb. Nedeniyle psikotik bir kırılma yaşadığını kabul etmesine yol açıyor. ‘. Köpekler tam olarak emniyete alınmamış ve dışarı çıkmış mıydı?

Author

22 Comments

1. Kütahya merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 18-04-2021 03:13:14

2. Karabük dan kimler var. Chris Benoit çifte cinayet intiharı . selam arkadaşlar siteniz cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 87

3. Bu konu : ” Chris Benoit çifte cinayet intiharı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 213

4. Amasya dan kimler var. Chris Benoit çifte cinayet intiharı . selamun aleyküm web siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 306

5. Bu konu : ” Chris Benoit çifte cinayet intiharı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, saolun , – 387

6. Malatya merkezden ben Hasan. Selam herkese siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 28-04-2021 00:34:25

7. Malatya merkezden ben Emine. Selam herkese siten cidden mükemmel, twitter da paylaştım 28-04-2021 18:18:27

8. Kocaeli merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siteniz harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 29-04-2021 00:16:21

9. Bartın dan kimler var. Chris Benoit çifte cinayet intiharı . Merhabalar sayfan inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 155

10. Bu konu : ” Chris Benoit çifte cinayet intiharı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 392

11. Bu konu : ” Chris Benoit çifte cinayet intiharı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, sağolun , memo – 328

12. Samsun dan kimler var. Chris Benoit çifte cinayet intiharı . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 265

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Chris Benoit çifte cinayet intiharı ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 249

14. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

15. Karabük merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 14-05-2021 17:03:22

16. Bu konu : ” Chris Benoit çifte cinayet intiharı ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 423

17. Burdur dan kimler var. Chris Benoit çifte cinayet intiharı . selamun aleyküm sayfan yeminle mükemmel, tebrikler , emin – 290

18. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun

19. Bursa dan kimler var. Chris Benoit çifte cinayet intiharı . selamun aleyküm paylaşım cidden çok güzel, saolun , – 224

20. Bu konu : ” Chris Benoit çifte cinayet intiharı ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 386

21. Kütahya merkezden ben ziya. Slm bu web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 16-06-2021 11:52:32

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link