Chrissy Teigen Aldatmacası mı?

Eminim pek çok insan Chrissy Teigen’in düşük haberlerinin internetin her yerinde trend olduğunu gördü, biri bana bunu gösterdi ve burada paylaşmaya değer olduğunu düşündü.

Çocuğunu kaybettiği iddiasıyla gözyaşlarıyla tweet attığı tuhaf resmi yakınlaştırırsanız, hastane bileziğindeki ismin tamamen farklı bir şey okuduğunu görebilirsiniz (Melissa Diane Washington)

Bundan ne çıkaracağımızdan emin değilim ama yine de ilginç, özellikle de hepimizin gördüğü son silinmiş binlerce tweet göz önüne alındığında …

Chrissy Teigen

“Chrissy Teigen Aldatmacası mı?” üzerine 11 yorum

1. Kastamonu merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim iyi, şukuladım 05-10-2020 01:06:03

2. İstanbul merkezden ben mehmet. Selam web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 05-10-2020 06:27:45

3. Muş merkezden ben banu. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 05-10-2020 06:47:55

4. Bu konu : ” Chrissy Teigen Aldatmacası mı? ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanki çok güzel, teşekkürler , ali – 490

5. Bu konu : ” Chrissy Teigen Aldatmacası mı? ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki iyi, saolun , Aylin – 316

Yorum yapın