chrissy teigen bir pedo ve jeffrey Epstein adasında yer aldı

John Legends’ın karısı, aynı zamanda bir Amerikan TV kişiliği olan, bir yemek kitabının yazarı olan ve ilginç bir fast food seven kadın imajına sahip olan Chrissy Teigen. Ama görünüş aldatıcı olabilir … Teigen, “Yeni Yürümeye Başlayan Çocuklar ve Tiaras” ta yer alan reşit olmayan yarışmacılara karşı cinsel duyguları olduğu konusunda tweet attı ve onları seksi olarak nitelendirdi. Üstelik, John Legend ve Teigens isimleri, Ghislane Maxwell tarafından defalarca anıldı.

“chrissy teigen bir pedo ve jeffrey Epstein adasında yer aldı” üzerine 17 yorum

1. Erzincan dan kimler var. chrissy teigen bir pedo ve jeffrey Epstein adasında yer aldı . Selam sayfan inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 421

2. Malatya merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 09-01-2021 14:46:14

3. Iğdır merkezden ben ali. Merhaba web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 09-01-2021 23:52:13

4. Bu konu : ” chrissy teigen bir pedo ve jeffrey Epstein adasında yer aldı ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 325

5. Bu konu : ” chrissy teigen bir pedo ve jeffrey Epstein adasında yer aldı ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , ali – 440

6. Burdur dan kimler var. chrissy teigen bir pedo ve jeffrey Epstein adasında yer aldı . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 121

7. Bu konu : ” chrissy teigen bir pedo ve jeffrey Epstein adasında yer aldı ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 452

8. Bu konu : ” chrissy teigen bir pedo ve jeffrey Epstein adasında yer aldı ” çok güzel. Selam paylaşımınız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 153

9. Bu konu : ” chrissy teigen bir pedo ve jeffrey Epstein adasında yer aldı ” çok güzel. Merhaba web siten gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 217

10. Balıkesir dan kimler var. chrissy teigen bir pedo ve jeffrey Epstein adasında yer aldı . Selamlar siteniz valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 65

11. Bu konu : ” chrissy teigen bir pedo ve jeffrey Epstein adasında yer aldı ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 426

12. Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 01-02-2021 21:08:39

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link