Çocuklar için para, oyuncak satın almak için kullandıkları yetişkinler kadar heyecan verici değildir. Çocuklar için oyuncaklar / video oyunları paradan daha heyecan verici, aracıları kaldırmak gibidir. Yani onlar için “madeni paralarını” nakde çevirmek tıpkı yetişkinlerin fişlerini bozdurması gibidir. Oyunlar, genellikle kaybetmeniz için ayarlanmıştır (ev kazanır). Örneğin pençe oyununu ele alalım, o havalı oyuncağı sadece 1 $ değerinde jetonla alabileceğinizden emin olun, ancak muhtemelen 6 gibi daha fazlasını alacaktır (2 $ ‘lık doldurulmuş bir hayvan için).

Author

42 Comments

1. Edirne merkezden ben banu. Mrb sayfan vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 21-11-2020 22:33:34

2. Gürbüz Reply

Malatya merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 21-11-2020 22:38:44

3. Ankara dan kimler var. Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir . Merhaba sayfa vallaha güzel, sağolun , mehmet – 257

4. Bursa dan kimler var. Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 76

5. Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, tebrikler , memo – 256

6. Gürbüz Reply

Samsun merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, tebrikler 23-11-2020 15:31:17

7. Ankara merkezden ben emin. Selam siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 23-11-2020 21:23:14

8. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 57

10. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

11. Kahramanmaraş dan kimler var. Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir . Mrb web siten inan ki mükemmel, sağolun , hatice – 34

12. Siirt dan kimler var. Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir . selamun aleyküm web siteniz vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 497

13. Burdur dan kimler var. Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir . Selam herkese web siteniz inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 267

14. Selam paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Merhaba web siten ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım

16. Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. Selamlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 219

17. Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. Selam herkese siteniz cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 92

18. Merhaba bu web sitesi harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım

19. Mersin dan kimler var. Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir . Merhaba sayfanız inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 171

20. Trabzon merkezden ben Hasan. Selam paylaşımın yeminle dikkat çekici, şukuladım 31-12-2020 05:11:37

21. Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın harbiden dikkat çekici, teşekkürler , emin – 255

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 399

23. Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 57

24. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hayran edici, tebrikler

25. Şırnak dan kimler var. Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir . Merhaba herkese sayfa süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 486

26. Kayseri merkezden ben Hasan. Selam web siten vallaha billaha hayran edici, saolun 26-01-2021 16:13:56

27. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi iyi, şukuladım

28. Balıkesir merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 01-02-2021 01:45:45

29. Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, saolun , ali – 326

30. Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 366

31. Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 493

32. Selam herkese web siteniz cidden hayran edici, tebrikler

33. Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 384

34. Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. Slm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sağolun , banu – 460

35. Ordu dan kimler var. Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir . Selamlar paylaşım inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 389

36. Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 336

37. Sinop dan kimler var. Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir . Merhaba herkese siteniz inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 140

38. Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 204

39. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

40. Merhaba paylaşım inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link