Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir

Çocuklar için para, oyuncak satın almak için kullandıkları yetişkinler kadar heyecan verici değildir. Çocuklar için oyuncaklar / video oyunları paradan daha heyecan verici, aracıları kaldırmak gibidir. Yani onlar için “madeni paralarını” nakde çevirmek tıpkı yetişkinlerin fişlerini bozdurması gibidir. Oyunlar, genellikle kaybetmeniz için ayarlanmıştır (ev kazanır). Örneğin pençe oyununu ele alalım, o havalı oyuncağı sadece 1 $ değerinde jetonla alabileceğinizden emin olun, ancak muhtemelen 6 gibi daha fazlasını alacaktır (2 $ ‘lık doldurulmuş bir hayvan için).

“Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir” üzerine 28 yorum

1. Malatya merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 21-11-2020 22:38:44

2. Ankara dan kimler var. Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir . Merhaba sayfa vallaha güzel, sağolun , mehmet – 257

3. Bursa dan kimler var. Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 76

4. Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, tebrikler , memo – 256

5. Samsun merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, tebrikler 23-11-2020 15:31:17

6. Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 57

7. Kahramanmaraş dan kimler var. Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir . Mrb web siten inan ki mükemmel, sağolun , hatice – 34

8. Siirt dan kimler var. Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir . selamun aleyküm web siteniz vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 497

9. Burdur dan kimler var. Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir . Selam herkese web siteniz inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 267

10. Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. Selamlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 219

11. Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. Selam herkese siteniz cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 92

12. Mersin dan kimler var. Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir . Merhaba sayfanız inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 171

13. Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın harbiden dikkat çekici, teşekkürler , emin – 255

14. Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 399

15. Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 57

16. Şırnak dan kimler var. Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir . Merhaba herkese sayfa süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 486

17. Kayseri merkezden ben Hasan. Selam web siten vallaha billaha hayran edici, saolun 26-01-2021 16:13:56

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link