Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir

Çocuklar için para, oyuncak satın almak için kullandıkları yetişkinler kadar heyecan verici değildir. Çocuklar için oyuncaklar / video oyunları paradan daha heyecan verici, aracıları kaldırmak gibidir. Yani onlar için “madeni paralarını” nakde çevirmek tıpkı yetişkinlerin fişlerini bozdurması gibidir. Oyunlar, genellikle kaybetmeniz için ayarlanmıştır (ev kazanır). Örneğin pençe oyununu ele alalım, o havalı oyuncağı sadece 1 $ değerinde jetonla alabileceğinizden emin olun, ancak muhtemelen 6 gibi daha fazlasını alacaktır (2 $ ‘lık doldurulmuş bir hayvan için).

“Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir” üzerine 8 yorum

1. Malatya merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 21-11-2020 22:38:44

2. Ankara dan kimler var. Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir . Merhaba sayfa vallaha güzel, sağolun , mehmet – 257

3. Bursa dan kimler var. Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 76

4. Bu konu : ” Chuck-E Cheese sadece çocuklar için bir kumarhanedir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, tebrikler , memo – 256

5. Samsun merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, tebrikler 23-11-2020 15:31:17

Yorum yapın