CIA, Deep State, Mafia History podcast – Harika dinleyin!

Geçenlerde podcast ile karşılaştım: Ghost Stories for the End of the World: https://ghoststoriesfortheend.podbean.com/

Teoriden çok ‘komplo tarihi’ olan harika araştırılmış podcast. Soğuk Savaş’ın başlangıcını ve bugün olduğumuz noktaya nasıl geldiğimizi öğrenmek harika.

Dinleyin.

Not: Bunu tanıtmak için bana ödeme yapılmıyor. Bunu eğlenceli buldum ve adamın yaptığı işi takdir ettim.

“CIA, Deep State, Mafia History podcast – Harika dinleyin!” üzerine 22 yorum

1. Ağrı dan kimler var. CIA, Deep State, Mafia History podcast – Harika dinleyin! . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 252

2. Şırnak dan kimler var. CIA, Deep State, Mafia History podcast – Harika dinleyin! . Selam herkese paylaşım ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 252

3. Bu konu : ” CIA, Deep State, Mafia History podcast – Harika dinleyin! ” çok güzel. Merhabalar sayfan inan ki çok güzel, saolun , ali – 454

4. Yalova dan kimler var. CIA, Deep State, Mafia History podcast – Harika dinleyin! . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok güzel, tebrikler , ahmet – 347

5. Bu konu : ” CIA, Deep State, Mafia History podcast – Harika dinleyin! ” çok güzel. Selam web siteniz valla mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 446

6. Kastamonu dan kimler var. CIA, Deep State, Mafia History podcast – Harika dinleyin! . Mrb paylaşım vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 286

7. Bitlis merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:39:27

8. Yozgat merkezden ben hatice. Slm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 20-12-2020 07:38:36

9. Bu konu : ” CIA, Deep State, Mafia History podcast – Harika dinleyin! ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, şukuladım , memo – 82

10. Kocaeli merkezden ben . selamun aleyküm paylaşım valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 01-01-2021 03:57:25

11. Kırşehir dan kimler var. CIA, Deep State, Mafia History podcast – Harika dinleyin! . Selam paylaşım inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 114

12. Ankara dan kimler var. CIA, Deep State, Mafia History podcast – Harika dinleyin! . Merhabalar web siteniz cidden güzel, tebrikler , doruk – 130

13. Bu konu : ” CIA, Deep State, Mafia History podcast – Harika dinleyin! ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla iyi, facebookta paylaştım , hatice – 419

14. Bu konu : ” CIA, Deep State, Mafia History podcast – Harika dinleyin! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 296

15. Bu konu : ” CIA, Deep State, Mafia History podcast – Harika dinleyin! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 468

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link