CIA Demokrat “Trump’ın Amerikası Dünyadaki Cehennemdir” 2020 propaganda kampanyası

SS: CIA Demokratları bunu “Trump’ın Amerikası Yeryüzündeki Cehennemdir” gibi göstermek için ellerinden geleni yapıyorlar, bu yüzden demanslı pedofilde oy vermemiz gerekiyor!

Aşağıdaki komploların hepsinin bu “Trump’ın Amerikası Dünyadaki Cehennemdir” 2020 propaganda kampanyasıyla bağlantılı olduğuna inanıyorum:

1. Covid19 Sahte Pandemi

2. Astro çimlenmiş yarış isyanları ve yarış savaşı

3. Kaliforniya, Oregon, Washington ve Colorado dahil olmak üzere Demokratların kontrolündeki birçok eyalette kasıtlı olarak yangınlar çıkarıldı.

4. Önümüzdeki mühendislik ürünü yiyecek kıtlığı

NEFES ALAMIYORUM! Yok gerçekten. Havanın dumanla dolması ve yüz bezini giymeye zorlanması arasında, şu anda nefes almakta zorlanıyorum. Gökyüzü tamamen kırmızı ve neredeyse cehenneme benzeyeceğini hayal edeceğiniz gibi görünüyor. Dışarı çıkmak ve (B) urn, (L) oot ve (M) urder dışında hala eğlenceli bir şey yapmamıza izin verilmiyor. Kesinlikle bir Trump mitingine veya Kilitlenme Karşıtı Protestoya gitmeyin, covid19’un ortaya çıktığı ve yayıldığı yer burası! Ancak dünyaya ve kendinize ırkçı olmadığınızı kanıtlamak adına Wendy’s ve Autozone’u yakabilirsiniz. CNN emin olacak ve buna “Ateşli ama çoğunlukla ateş ettikten sonra barışçıl protestolar” diyecek. Ayrıca covid19’a sizin için oraya yayılmamasını söyleyecekler. CNN sizi koruyor.

Her neyse, yeterince başıboş. Tüm bu saçmalıkların Trump ve yaklaşan seçimlerle hiçbir ilgisi olmadığını dürüstçe söyleyebilir mi? Cabal / NWO / CIA / Banksters / Rothschilds / vs’nin şu anda onlar için iyi bir küçük kuklası olsaydı, şu anda hala tüm bu saçmalığı yaşıyor olur muyduk? Sanki tüm güçleri bu seçimi kazanmaya bağlıymış gibi bütün bu çaresizlik kokusu yok mu? Ortaya çıkan finansal çöküş ve kur çöküşü gibi oyunda başka nedenler olduğuna inanıyorum. Ancak, yılın en sıcak aylarında, bir seçim yılı sırasında sahte bir salgın yürütmüş olmaları, bunun 2020 ABD Başkanlık seçimleriyle ilgili her şeyi olduğunu çok açık hale getiriyor. Bana ne düşündüğünüzü söyleyin, bu gece yorumlarınıza cevap vereceğim. Herkese iyi bir Cuma ve hafta sonu dilerim.

Ve unutma, eğer şilin olursan, illin olursun.

“CIA Demokrat “Trump’ın Amerikası Dünyadaki Cehennemdir” 2020 propaganda kampanyası” üzerine 14 yorum

1. Düzce merkezden ben banu. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok iyi, face de paylaştım 11-09-2020 14:05:01

2. Nevşehir merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 11-09-2020 21:45:08

3. Burdur merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-09-2020 19:54:56

4. Tokat merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-09-2020 04:38:01

5. Bu konu : ” CIA Demokrat “Trump’ın Amerikası Dünyadaki Cehennemdir” 2020 propaganda kampanyası ” çok güzel. Mrb web siten valla hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 490

Yorum yapın