CIA Hologram Belgesi

Ben burada yeniyim, bu yüzden bu lmk göndermek için daha iyi bir yer varsa.

Her neyse, CIA hologram belgesini okudum (google ve açılır) ve çok fazla sorum var ve bu konuda biriyle konuşmam gerekiyor. Herkes benim için önerilen başka bir okuma var mı ?? Bu fikirlerin arkasındaki fizik hakkında daha fazla bilgi edinmek isterim.

İşte bazı sorularım:

1. Mutlak’a döndüğünüzde hologramlar alabileceğinizi / algılayabileceğinizi, ancak kendinizinkini yansıtamayacağınızı (her yerde mevcut) belirtir. Algılanacak hiçbir şeyiniz yoksa nasıl algılayabilirsiniz? İnsanca duyularımız veya beynimiz olmadan, nasıl algılayabileceğimiz konusunda kafam karıştı.

2. Ruhumuz bir arada mı kalıyor? Enerjiden oluşursak ruhumuz bozulmadan kalır mı? Seçersek reenkarnasyondan bahsediyor ama Mutlak’a giderken ve sonra yeniden doğarken ruhumuzun nasıl sağlam kaldığı konusunda kafam karıştı.

3. Mutlak’ta hologramları yansıtamazsak reenkarne olma seçimini nasıl yaparız?

4. Bu nasıl başladı? Eğer Mutlak’ta başlasaydık, bir hologramın ilk izdüşümü olmalıydı.

5. Sizce bitki veya hayvan olarak reenkarne edilebilir miyiz?

Üzgünüm bunlar aptalca sorularsa, bu belgeyi çok merak ediyorum ve varlığımızdan çok daha fazlası olduğuna ikna oldum ve bu aklımı uçuruyor.

“CIA Hologram Belgesi” üzerine 33 yorum

1. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 06-08-2020 06:52:32

2. Çanakkale merkezden ben Aylin. Selam herkese siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-08-2020 14:14:34

3. Denizli merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız yeminle iyi, teraziye tıkladım 01-09-2020 11:51:12

4. Aksaray merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten valla güzel, face de paylaştım 05-09-2020 21:21:14

5. Samsun merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 05-09-2020 21:24:03

6. Erzurum merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımın gerçekten hayran edici, face de paylaştım 02-10-2020 11:25:06

7. Bartın merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 11-10-2020 01:51:39

8. Adana dan kimler var. CIA Hologram Belgesi . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 437

9. Uşak dan kimler var. CIA Hologram Belgesi . Slm siteniz valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 204

Yorum yapın