Onlara gerçekten ihtiyacımız var mı, bugünkü eylemleri yaratıldıkları domuzbalığından farklı mı? Cevabın hayır olduğunu biliyorum, onlara güvenilemez. Bu ajansları kapatmanın ve eylemlerinden sorumlu tutmanın zamanı geldi mi? Her ajansın eylemlerini görünce gerçekten güvenilebilir mi? CIA: dünya çapında işkence ve yasadışı operasyonlar, ultra, vb ….. NSA: Bilginin gizlice hatırlanması ve casusluk, vb … FBI: Kongreye yalan söylemek, bir başkan adayı casusluk yapmak için komplo kurmak, vb …

Author

8 Comments

1. Selam paylaşımınız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

2. Bu konu : ” CIA, NSA, FBI’a güvenilebilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten cidden mükemmel, sağolun , emin – 275

3. Van merkezden ben . Slm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 31-03-2021 11:17:10

4. Bu konu : ” CIA, NSA, FBI’a güvenilebilir mi? ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 131

5. Tokat merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 31-03-2021 21:09:29

6. Sinop dan kimler var. CIA, NSA, FBI’a güvenilebilir mi? . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz güzel, sağolun , mehmet – 401

7. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 07-04-2021 23:41:37

8. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. CIA, NSA, FBI’a güvenilebilir mi? . Selam herkese web siten ciddiyim güzel, şukuladım , elif yılmaz – 323

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link