Siz bilinçli haldeyken ölüme mahkum etli varlığınızın duygusal yükünü tüketmekten ve bunlarla başa çıkmaktan daha fazlasını yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

Çoğunuz için bahse girerim, yaptığınız tek şeyin bilincinizin yapabileceği tek işlevmiş gibi tüketmek olduğunu aklınızdan hiç geçmedi.

Bahse girerim bunun, ideolojik olarak enfekte olmuş bir hack tarafından gönderilen başka bir gönderi olduğunu otomatik olarak varsayacaksınız (buradaki son gönderilerin tümü, bir seçim yılından bu yana son zamanlarda solcu veya sağcı ‘takımları için’ şilin ‘) Size garanti ederim ki, biri bu başlıkta da şilin olacak bunun siyasetle hiçbir ilgisi olmamasına rağmen. Kafanızdaki bu harfleri söyleyen sesi kontrol eden kişisel bilincinizle ilgili olmasa bile kulaklarınız bilgiyi işlemek için kullanılıyormuş gibi. Öyleyse devam et ve okumayı bırak. çünkü şimdiye kadar bir zaman kaybı değil mi?

Mümkün olduğunca kısa tutmaya çalışacağım.

Ağ Geçidi Süreci, CIA tarafından araştırılan ve Burada Sınıflandırılmayan Bir Şeydir](https://www.cia.gov/library/readingroom/docs/CIA-RDP96-00788R001700210016-5.pdfSüreç, bilincinizin nasıl sadece biyolojik bir sürecin yan ürünü olmadığından bahsediyor. Bilincin kendisi bir enerji biçimidir (Bu, hepsinin en büyük komplosu IMO’dur).

Bunun bir sonucu olarak, bilincinizin enerji olması, doğru şekilde odaklanmayı öğrenirseniz, bazı ilginç şeyler yapabilirsiniz. Uzaktan izleme, vücudunuzu geride bıraktığınızda ve komşularınızın evine gittiğinizde veya piramitleri gerçekte kimin yaptığını görmek gibi şeyler. Ya da holografik desenler oluşturan bir grup bireye sahipseniz, hemen hemen tüm uyuşturucu bağımlılarının hikayelerini duyduğu kolektif bir asit yolculuğuna benzeyen paylaşılan bir görsel deneyim. Ya da bilincinizle tüketmeye devam edebilirsiniz, dürüst olmak gerekirse hala bunu yapıyorum, ama bilinçlerimin kendi enerji biçimi olduğu ve bunun sonuçları ne olduğu bilgisini kazandığımdan beri hayatım çok soğuk oldu. gerçek ya da en azından konuyu inceledikten sonra ulaşılması gereken mantıklı bir sonuç olduğuna inandığım şey.

Burada raporumdaki en sevdiğim alıntılardan birkaçını bırakacağım. Okumaya değer TLDR yok.

Zaman-uzay sınırları aşıldığında, zeki, bedensel olmayan enerji formlarıyla olası karşılaşmalara tepki vermeye entelektüel olarak hazırlıklı olun.

“Çelişkili bir şekilde, sonunda gizli veya dogmatik bir referans çerçevesine dayanarak yargıda bulunmaya çalışmaktan kaçınmak için bu kadar büyük çaba sarf ettiğimde, en azından kısaca, ağ geçidi deneyiminin ortak üzerindeki etkisi sorusuna dönmeyi gerekli buldum. inanç sistemleri ………… ortaya çıkan sonuçlar, doğu veya batı inanç sistemlerinin temel ana akımına herhangi bir şiddet uygulamamaktadır. Bu nokta açıkça belirlenmedikçe, bazı insanların bütünü reddetme tehlikesi mevcuttur. kavram. “

Bu deneyler gerçekleştirilirse, gerçekten de Gateway’e bir geçit ve onu tehlikeye atan tüm teknikler sistemi için pratik uygulama alanı bulacağımız umulmaktadır.

Gateway’in temel hedefleri açısından makul olduğunu düşünmek için fizik bilimi parametreleri açısından sağlam, rasyonel bir temel vardır.

Size Amerika Birleşik Devletleri Ordusu tarafından getirildi, bu yüzden kendinize bakmadan gerçekten BS diyemezsiniz. Evet ‘keçilere bakan adamlar’ gördüm.

r / komplo - CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır

Author

63 Comments

1. Niğde merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım süper ötesi çok güzel, teşekkürler 15-09-2020 08:51:10

2. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım cidden hayran edici, face de paylaştım 17-09-2020 04:36:16

3. Bursa merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 21-09-2020 05:09:29

4. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa cidden iyi, facebookta paylaştım 23-09-2020 18:55:50

5. Hakkari merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 07:50:22

6. Kars merkezden ben gaye. Mrb web siten valla çok güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:24:06

7. selamun aleyküm siteniz süper ötesi iyi, face de paylaştım

8. Van merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım 10-10-2020 23:09:12

9. Bu konu : ” CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 62

10. Şırnak dan kimler var. CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır . Selamlar web siteniz süper ötesi hayran edici, sağolun , hatice – 375

11. Muğla merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha güzel, tebrikler 20-10-2020 08:26:23

12. Ardahan dan kimler var. CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 3

13. Merhabalar siteniz inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

14. Bu konu : ” CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi iyi, sağolun , ziya – 385

15. Bu konu : ” CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 219

16. Kilis dan kimler var. CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 126

17. Selam web siteniz inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Çanakkale merkezden ben emin. Selam paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:44:39

19. Şanlıurfa dan kimler var. CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır . Mrb siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 449

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 133

21. Hatay merkezden ben ali. Mrb web siten inan ki çok güzel, şukuladım 04-01-2021 15:45:04

22. Selamlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

23. Bu konu : ” CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 39

24. Gümüşhane dan kimler var. CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır . Selamlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , gaye – 72

25. Denizli dan kimler var. CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır . Selamın aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 180

26. Gürbüz Reply

Amasya dan kimler var. CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 189

27. Bu konu : ” CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 276

28. Mersin merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 29-01-2021 09:41:12

29. Şanlıurfa dan kimler var. CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır . Selam herkese siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 78

30. Bu konu : ” CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır ” çok güzel. Merhabalar web siteniz gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , – 249

31. Bolu dan kimler var. CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır . Mrb bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 229

32. Bu konu : ” CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır ” çok güzel. Mrb web siten ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 396

33. Osmaniye merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 12-02-2021 07:22:38

34. Hatay dan kimler var. CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 270

35. selam arkadaşlar siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Afyon merkezden ben . Slm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-03-2021 21:26:25

37. Bu konu : ” CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim güzel, saolun , ziya – 63

38. Bu konu : ” CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır ” çok güzel. Merhabalar siten inanki mükemmel, şukuladım , hatice – 122

39. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

40. Gaziantep merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hayran edici, şukuladım 11-04-2021 18:36:49

41. Bu konu : ” CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 444

42. Çankırı dan kimler var. CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır . Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 336

43. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi iyi, teşekkürler

44. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 462

45. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır . Selamlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 227

46. İzmir dan kimler var. CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır . Selamın aleyküm paylaşım valla hayran edici, şukuladım , ahmet – 338

47. Edirne dan kimler var. CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır . Selamın aleyküm siten ciddiyim çok iyi, tebrikler , ali – 455

48. Bu konu : ” CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 360

49. Bu konu : ” CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi iyi, şukuladım , hatice – 442

50. Malatya dan kimler var. CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır . Selam paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 127

51. Çanakkale dan kimler var. CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır . Merhaba herkese web siteniz cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 343

52. Bolu dan kimler var. CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır . Selamlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 78

53. Selamın aleyküm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

54. Bu konu : ” CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla iyi, sağolun , ahmet – 381

55. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siten cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

56. Bu konu : ” CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 370

57. Aksaray dan kimler var. CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır . Merhabalar web siteniz yeminle mükemmel, saolun , – 44

58. Konya merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-07-2021 05:35:45

59. Çorum merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 29-07-2021 19:23:58

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link