CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır

Siz bilinçli haldeyken ölüme mahkum etli varlığınızın duygusal yükünü tüketmekten ve bunlarla başa çıkmaktan daha fazlasını yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

Çoğunuz için bahse girerim, yaptığınız tek şeyin bilincinizin yapabileceği tek işlevmiş gibi tüketmek olduğunu aklınızdan hiç geçmedi.

Bahse girerim bunun, ideolojik olarak enfekte olmuş bir hack tarafından gönderilen başka bir gönderi olduğunu otomatik olarak varsayacaksınız (buradaki son gönderilerin tümü, bir seçim yılından bu yana son zamanlarda solcu veya sağcı ‘takımları için’ şilin ‘) Size garanti ederim ki, biri bu başlıkta da şilin olacak bunun siyasetle hiçbir ilgisi olmamasına rağmen. Kafanızdaki bu harfleri söyleyen sesi kontrol eden kişisel bilincinizle ilgili olmasa bile kulaklarınız bilgiyi işlemek için kullanılıyormuş gibi. Öyleyse devam et ve okumayı bırak. çünkü şimdiye kadar bir zaman kaybı değil mi?

Mümkün olduğunca kısa tutmaya çalışacağım.

Ağ Geçidi Süreci, CIA tarafından araştırılan ve Burada Sınıflandırılmayan Bir Şeydir](https://www.cia.gov/library/readingroom/docs/CIA-RDP96-00788R001700210016-5.pdfSüreç, bilincinizin nasıl sadece biyolojik bir sürecin yan ürünü olmadığından bahsediyor. Bilincin kendisi bir enerji biçimidir (Bu, hepsinin en büyük komplosu IMO’dur).

Bunun bir sonucu olarak, bilincinizin enerji olması, doğru şekilde odaklanmayı öğrenirseniz, bazı ilginç şeyler yapabilirsiniz. Uzaktan izleme, vücudunuzu geride bıraktığınızda ve komşularınızın evine gittiğinizde veya piramitleri gerçekte kimin yaptığını görmek gibi şeyler. Ya da holografik desenler oluşturan bir grup bireye sahipseniz, hemen hemen tüm uyuşturucu bağımlılarının hikayelerini duyduğu kolektif bir asit yolculuğuna benzeyen paylaşılan bir görsel deneyim. Ya da bilincinizle tüketmeye devam edebilirsiniz, dürüst olmak gerekirse hala bunu yapıyorum, ama bilinçlerimin kendi enerji biçimi olduğu ve bunun sonuçları ne olduğu bilgisini kazandığımdan beri hayatım çok soğuk oldu. gerçek ya da en azından konuyu inceledikten sonra ulaşılması gereken mantıklı bir sonuç olduğuna inandığım şey.

Burada raporumdaki en sevdiğim alıntılardan birkaçını bırakacağım. Okumaya değer TLDR yok.

Zaman-uzay sınırları aşıldığında, zeki, bedensel olmayan enerji formlarıyla olası karşılaşmalara tepki vermeye entelektüel olarak hazırlıklı olun.

“Çelişkili bir şekilde, sonunda gizli veya dogmatik bir referans çerçevesine dayanarak yargıda bulunmaya çalışmaktan kaçınmak için bu kadar büyük çaba sarf ettiğimde, en azından kısaca, ağ geçidi deneyiminin ortak üzerindeki etkisi sorusuna dönmeyi gerekli buldum. inanç sistemleri ………… ortaya çıkan sonuçlar, doğu veya batı inanç sistemlerinin temel ana akımına herhangi bir şiddet uygulamamaktadır. Bu nokta açıkça belirlenmedikçe, bazı insanların bütünü reddetme tehlikesi mevcuttur. kavram. “

Bu deneyler gerçekleştirilirse, gerçekten de Gateway’e bir geçit ve onu tehlikeye atan tüm teknikler sistemi için pratik uygulama alanı bulacağımız umulmaktadır.

Gateway’in temel hedefleri açısından makul olduğunu düşünmek için fizik bilimi parametreleri açısından sağlam, rasyonel bir temel vardır.

Size Amerika Birleşik Devletleri Ordusu tarafından getirildi, bu yüzden kendinize bakmadan gerçekten BS diyemezsiniz. Evet ‘keçilere bakan adamlar’ gördüm.

r / komplo - CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır

“CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır” üzerine 10 yorum

1. Niğde merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım süper ötesi çok güzel, teşekkürler 15-09-2020 08:51:10

2. Batman merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım cidden hayran edici, face de paylaştım 17-09-2020 04:36:16

3. Bursa merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 21-09-2020 05:09:29

4. Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa cidden iyi, facebookta paylaştım 23-09-2020 18:55:50

5. Hakkari merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 07:50:22

6. Kars merkezden ben gaye. Mrb web siten valla çok güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:24:06

7. Van merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım 10-10-2020 23:09:12

8. Bu konu : ” CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 62

9. Şırnak dan kimler var. CIA tarafından size getirilen gerçekten nasıl uyandırılır . Selamlar web siteniz süper ötesi hayran edici, sağolun , hatice – 375

Yorum yapın