Buradaki hepimiz, CIA’nın bir terör örgütü.

Buradaki hepimiz gizli belgelerin gizli kal 10, 25, 50 ve hatta 75 yıl sonra incelemeye kadar. Eminim bazı belgelerin gizliliği hiç kaldırılmaz, hiçbir sivilin bilmesinin imkânı yoktur.

Aşağıdaki fikrin arkasında hiçbir kanıt yok, bu gerçekten bir komplo teorisi – ama CIA hakkında bildiklerimiz ve örgütün daha önce neler yaptığı düşünüldüğünde – ve dahası, ABD ve Çin ilişkileri hakkında bildiklerimiz düşünüldüğünde … Tüm düşünce yolları teşvik edilmelidir. Bu fikri eğlendirmemeyi seçerseniz, bu sizin ayrıcalığınızdır, sadece hayatınıza devam edin.

Düşünce şu ki … CIA’nın Wuhan’da Covid-19 virüsünün sadece üretimiyle değil, yerleştirilmesiyle, özellikle de yakınlarda Wuhan viroloji enstitüsünün olduğunu bildikleri için bu bölgeyi seçmesiyle bir ilgisi olsaydı – bir Biyogüvenlik Seviyesi 4 olsaydı. Bu tür virüsleri içermesine izin verilen (BSL – 4) laboratuvarı. Ayrıca kanıt var ABD hükümeti Wuhan viroloji enstitüsüne 3,7 milyon dolarlık hibe verdi..

Bu virüsün etkileri gezegendeki her ülkeyi mahvetti. Tüm dünya, bu virüsün Çin’deki laboratuvardan sızdırıldığına inanmaya yönlendirilirse, Çin ile süper güç müttefikleri arasındaki ilişkileri ve dünyanın geri kalanıyla olan ilişkilerini tehlikeye atabilir ve savaş kırılırsa onları zayıflatabilir. dışarı.

Çin, Amerika Birleşik Devletleri için en büyük tehditlerden biridir ve Amerika’nın dünya egemenliği planını ciddi şekilde bozacak ekonomik ve askeri potansiyele sahiptir.

ABD şu anda bu virüsün kökeni için soruşturma yapılması için bastırıyor, Çin işbirliği yapmak konusunda isteksiz. Bu birkaç nedenden dolayı olabilir. Aslında virüsü sızdırdılar ve dünyanın bilmesini istemediler ya da … Yukarıda tartışılanlardan şüpheleniyorlar ve sonucun kendileri için iyi olmayacağını biliyorlar. ABD başlangıçta Çin’i işaret ettiğinde, Avustralya gerekçelerini sorguladı. Avustralya, dünya süper gücü (ABD) ile müttefik olmasına ve onların yanlış tarafına geçmek istememesine rağmen.

ABD’nin şüphesini daha da gidermek için, ABD medyayı kullanarak tartışmalara sahne olabilir (bunu daha önce hiç yaptıkları gibi değil), ABD ile DSÖ arasındaki ilişkilerin çok iyi olmadığı yanılsamasına neden olabilir. fon sağlamak plandeminin ortasında. Şimdi bir güç değişikliği oldu ve WHO ABD’den tekrar para almaya başlayacak.

Çin’in sözde virüsün arkasında olduğu ortaya çıkarsa (gerçekten olsalar da olmasalar da), tepkiler aşırı olur. Medya, onu batı dünyasına saldırmak için özel olarak tasarlanmış biyolojik bir silah olarak sallayabilir, hatta dünya hakimiyeti için tüm dünyaya saldırabilir. Çin’in diğer ülkelere göre çok daha düşük hastalık insidansına sahip olduğunu bildirebilir ve bunun, buna hazırlıklı oldukları için olduğunu öne sürebilirler.

Bu, hepimizin gözden kaçırdığı sahte bayrak katalizörü olabilir ve Çin’e karşı savaşı tetikleyebilir. Daha da kötüsü, Çin’e ve müttefiklerine karşı savaş – 3.Dünya Savaşı’nı başlatıyor.

Ne düşünüyorsun?

Bu gönderi tamamen spekülatif ve sadece düşündüğüm bir teori – en az 10 yıl boyunca belgeleri sınıflandıran CIA’nın doğası gereği hiçbir kanıt sunulamıyor. Herhangi bir gelişme için anlatıyı sorgulamalı ve fikirleri speküle etmelisiniz – bu yazıyı gerçek olarak almayın, sadece açık fikirli olun – bir gün meyve verebilir .. kim bilir

Author

18 Comments

1. Tunceli merkezden ben . Merhaba herkese sayfan inanki iyi, teraziye tıkladım 21-01-2021 11:22:07

2. Bu konu : ” CIA ve Covid -19 ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 348

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” CIA ve Covid -19 ” çok güzel. Selam web siten vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 173

4. Bu konu : ” CIA ve Covid -19 ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 96

5. Trabzon merkezden ben ali. Merhaba siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 24-01-2021 01:36:47

6. Bu konu : ” CIA ve Covid -19 ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten iyi, teraziye tıkladım , memo – 450

7. Sakarya merkezden ben banu. selamun aleyküm siten ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 02-02-2021 13:10:23

8. Bitlis dan kimler var. CIA ve Covid -19 . merhaba arkadaşlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 384

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” CIA ve Covid -19 ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 381

10. Edirne dan kimler var. CIA ve Covid -19 . selamun aleyküm siteniz harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 434

11. Mrb web siteniz vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

12. Bu konu : ” CIA ve Covid -19 ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 393

13. Merhabalar bu web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım

14. Selam bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

15. Tunceli merkezden ben memo. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, teşekkürler 15-04-2021 14:44:50

16. Bu konu : ” CIA ve Covid -19 ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 388

17. Selamın aleyküm siteniz inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link