CIA’de doğdum. Büyükbabam 2. Dünya Savaşı ve Kore’de savaşan ve birçok büyük savaşta bulunan bir subaydı. Babam, en üst düzey deniz eğitim okuluna giden ve askeri ve özel sektör silah müteahhitliğinde oldukça iyi bir kariyeri olan bir deniz subayıydı. Çoğu insanın inanılmaz bulacağı askeri teknolojiyle çevrili üst orta sınıf bir yaşam tarzında büyüdüm. Bu, kara koyun olarak tanımlanacak. Çocukken çoğu insanı öldürecek büyük bir kaza geçirdim ama maalesef bunu yaşadım. Çocukken ileri sınıflardaydım, ironik bir şekilde hedef deniyordum ve çok az zorluk çekiyordum

Author

20 Comments

1. Bu konu : ” CIA’da doğdu ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 1

2. selamun aleyküm web siten cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Selam bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, saolun

4. Bitlis merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 29-12-2020 03:38:41

5. Isparta dan kimler var. CIA’da doğdu . Selamlar siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , – 261

6. Bu konu : ” CIA’da doğdu ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 464

7. Düzce dan kimler var. CIA’da doğdu . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 39

8. Bilecik dan kimler var. CIA’da doğdu . Merhabalar web siten vallaha iyi, linkedinde paylaştım , – 221

9. Bu konu : ” CIA’da doğdu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten cidden hayran edici, şukuladım , gaye – 121

10. Sinop merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi cidden çok iyi, teşekkürler 20-01-2021 06:20:09

11. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi güzel, tebrikler 23-01-2021 19:43:54

12. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

13. Adana merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten yeminle çok güzel, şukuladım 30-01-2021 19:07:15

14. Balıkesir dan kimler var. CIA’da doğdu . selam arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 302

15. Elazığ dan kimler var. CIA’da doğdu . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 430

16. Eskişehir dan kimler var. CIA’da doğdu . Selamlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 421

17. Niğde merkezden ben . selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 01-03-2021 15:13:40

18. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz inan ki mükemmel, şukuladım

19. Erzincan merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha güzel, sağolun 04-03-2021 20:52:47

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link