bu esas olarak tanrı bilinci olduklarını bilen insanlara, bunların hepsi bir simülasyon ve bundan sonra sonsuz gerçeklikler var. sizden önce herhangi bir fikir edinmeye başlamadan önce biraz yardım alıyorum ya da doğanın herhangi bir şeyi düşünün! hayır insanlara kendilerini öldürmelerini söylemiyorum ama dünya bir hapishane gezegeni ve insanların "kafesli tanrılar" olması neden bu kadar tabu olarak görülüyor? evet dünya bir oyundur ya da ona okul diyebilirsiniz ama bu bir hapishane gezegeni olduğu gerçeğini değiştirmez. Bunun hakkında bir saniye düşün. insanların medeniyetinin başlangıcından bu yana diyelim ki geçmişte insanların yaşamlarını kontrol altında tutan iki önemli şey nedir? din ve hükümetler ya da insanları kontrol eden güçler tarafından kontrol edilen ve onları kontrol altında tutmak için çeşitli korkutma taktikleri kullanan bu fikirler. elbette onlar için faydalı bir şeyler öğrenebiliriz ama sonuçta insanı mahvettiler ve uysal hale getirdiler. Örneğin, sevgi dolu hükümetiniz ölümü, gerçekten değiştiğinde çok kötü görüyor. bunlar aynı insanlar olduğunda çok fazla intihar propagandası var. bu insanlar bize yaşamamızı söyleyecek sinirleri var ama yalanları ve belirli sistemleri derinlemesine analiz ettiğinizde bu, pek çok insanın "nasıl olduğunu da bilmiyor" dediği kayıtsız bir ölümden başka bir şey değildir. din ayrıca insanları tabu olarak görmelerini sağlamıştır. bir çok insan, ebeveynleriniz çok dindar olmasa bile, en azından bu unsurların bazılarına maruz kaldığınız bir yere kadar dindar bir şekilde büyüdü. Kendinizi öldürdüğünüz ve cehenneme gideceğiniz dogma, inanın ya da inanmayın birçok insanla sıkışmış. hiçbir şekilde depresyonda ya da üzgün değilim, sadece son zamanlarda düşündüğüm bir şeyi söylüyorum ve bu yüzden intiharı, özellikle de bitirmek istiyorsak, şeylerin manevi / komplo yönünde bile çok kötü görüyoruz. herşey

Author

121 Comments

1. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-02-2020 13:47:20

2. Muş merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 14-02-2020 20:15:25

3. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, şukuladım 14-02-2020 20:43:14

4. Selamın aleyküm siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 14-02-2020 23:06:54

6. Merhabalar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

7. elif yılmaz Reply

Selamlar siten süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

8. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

9. Manisa merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-02-2020 07:08:06

10. Slm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

11. Merhaba herkese web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

12. Bayburt merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 05-03-2020 11:32:20

13. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

14. Van merkezden ben doruk. Merhaba siteniz inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-03-2020 00:42:37

15. Slm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

16. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

17. Mrb paylaşımın vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

18. Selamın aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, şukuladım

19. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Merhabalar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler

21. Merhabalar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

22. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfanız harbiden iyi, facebookta paylaştım

23. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siteniz valla dikkat çekici, şukuladım

24. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Merhaba siteniz vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 19-04-2020 15:12:29

25. Bitlis merkezden ben ahmet. Mrb siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 20-04-2020 11:12:54

26. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-04-2020 02:17:40

27. Çankırı merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, sağolun 25-04-2020 09:24:24

28. Selam herkese paylaşımın vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Sakarya merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 27-04-2020 11:50:01

30. Eskişehir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler 27-04-2020 21:57:44

31. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Afyon merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız cidden iyi, linkedinde paylaştım 29-04-2020 05:07:47

33. Merhaba herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, şukuladım

34. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha iyi, face de paylaştım

35. Mrb sayfanız inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Slm web sitesi yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Düzce merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım valla iyi, teraziye tıkladım 12-05-2020 00:06:42

38. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Trabzon merkezden ben banu. Mrb web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 20-05-2020 00:54:27

40. Ankara merkezden ben Aylin. Slm siteniz harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 28-05-2020 00:01:24

41. Merhaba paylaşımın vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

42. Kars merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi valla hayran bıraktı, tebrikler 07-06-2020 23:26:49

43. Mrb sayfa valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

44. Selam paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

45. Ordu merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 06-07-2020 00:49:30

46. Ardahan merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 08-07-2020 04:28:51

47. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım

48. Niğde merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 08-07-2020 07:22:05

49. selam arkadaşlar siteniz cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

50. Bilecik merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 24-07-2020 09:09:32

51. Bilecik merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 28-07-2020 11:21:25

52. Sinop merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi güzel, sağolun 02-08-2020 12:33:04

53. Nevşehir merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa cidden çok iyi, teşekkürler 06-08-2020 23:15:03

54. Yalova merkezden ben ahmet. Selamlar sayfan cidden hoşuma gitti, tebrikler 24-08-2020 02:59:16

55. Hakkari merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 28-08-2020 18:22:24

56. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Mrb sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 29-08-2020 10:10:56

57. Slm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler

58. Mardin merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 04-09-2020 20:49:16

59. Afyon merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın harbiden çok güzel, şukuladım 07-09-2020 03:55:32

60. Selamlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

61. Gürbüz Reply

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız inan ki hoşuma gitti, saolun 13-09-2020 09:06:49

62. Selamlar siten süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

63. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım

64. Düzce merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşım inanki çok iyi, facebookta paylaştım 10-10-2020 02:42:45

65. Selam herkese web siten süper ötesi güzel, tebrikler

66. Bu konu : ” (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 190

67. Ardahan dan kimler var. (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni . Merhabalar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 113

68. Karaman merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 08-11-2020 19:26:18

69. Ardahan dan kimler var. (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni . Merhaba sayfa vallaha billaha mükemmel, saolun , Hasan – 28

70. Artvin dan kimler var. (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim iyi, face de paylaştım , gaye – 93

71. Bitlis merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-11-2020 00:44:20

72. Düzce merkezden ben Aylin. Slm siteniz harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 20-11-2020 00:44:49

73. Gürbüz Reply

İzmir dan kimler var. (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni . merhaba arkadaşlar web siten inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 180

74. Ağrı merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi iyi, sağolun 26-11-2020 07:43:02

75. Elazığ merkezden ben Emine. Slm siteniz vallaha çok güzel, sağolun 09-12-2020 03:22:20

76. Adana dan kimler var. (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni . selamun aleyküm web sitesi yeminle dikkat çekici, sağolun , emin – 26

77. Bu konu : ” (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 307

78. Bu konu : ” (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, tebrikler , banu – 82

79. Kars dan kimler var. (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni . Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 307

80. Merhabalar sayfanız inan ki güzel, teraziye tıkladım

81. Tekirdağ dan kimler var. (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni . Slm bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 97

82. Ağrı dan kimler var. (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni . Merhaba sayfanız cidden hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 318

83. Muğla merkezden ben . Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-12-2020 12:18:45

84. Bu konu : ” (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 64

85. İstanbul dan kimler var. (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni . selam arkadaşlar sayfan valla hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 166

86. Bu konu : ” (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 8

87. selamun aleyküm sayfa gerçekten güzel, teşekkürler

88. Tekirdağ merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 29-01-2021 03:38:28

89. Aksaray merkezden ben ali. Selam siten gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-02-2021 02:16:05

90. Çanakkale dan kimler var. (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni . Merhabalar sayfan gerçekten mükemmel, teşekkürler , Aylin – 245

91. Düzce merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siten süper ötesi iyi, tebrikler 10-03-2021 05:12:10

92. Gürbüz Reply

Bitlis dan kimler var. (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni . Merhaba herkese siten valla çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 411

93. Bu konu : ” (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 2

94. Bu konu : ” (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 315

95. Samsun dan kimler var. (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni . Selam web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 431

96. Malatya dan kimler var. (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 414

97. Bingöl merkezden ben hatice. Merhaba herkese web sitesi vallaha çok güzel, saolun 02-04-2021 18:59:54

98. Bitlis dan kimler var. (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni . selamun aleyküm sayfanız harbiden çok iyi, saolun , ahmet – 144

99. Amasya merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşım inan ki güzel, face de paylaştım 20-04-2021 03:59:00

100. Iğdır dan kimler var. (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 96

101. Kırşehir dan kimler var. (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni . Selamın aleyküm sayfan yeminle çok iyi, saolun , ali – 479

102. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siten inanılmaz iyi, teraziye tıkladım

103. Bingöl dan kimler var. (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni . Mrb web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 159

104. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

105. Balıkesir dan kimler var. (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni . Selam herkese paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 392

106. Karabük merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-05-2021 18:07:21

107. Bu konu : ” (ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki güzel, saolun , hatice – 301

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link