Kategoriler
Genel

(ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni

bu esas olarak tanrı bilinci olduklarını bilen insanlara, bunların hepsi bir simülasyon ve bundan sonra sonsuz gerçeklikler var. sizden önce herhangi bir fikir edinmeye başlamadan önce biraz yardım alıyorum ya da doğanın herhangi bir şeyi düşünün! hayır insanlara kendilerini öldürmelerini söylemiyorum ama dünya bir hapishane gezegeni ve insanların "kafesli tanrılar" olması neden bu kadar tabu olarak görülüyor? evet dünya bir oyundur ya da ona okul diyebilirsiniz ama bu bir hapishane gezegeni olduğu gerçeğini değiştirmez. Bunun hakkında bir saniye düşün. insanların medeniyetinin başlangıcından bu yana diyelim ki geçmişte insanların yaşamlarını kontrol altında tutan iki önemli şey nedir? din ve hükümetler ya da insanları kontrol eden güçler tarafından kontrol edilen ve onları kontrol altında tutmak için çeşitli korkutma taktikleri kullanan bu fikirler. elbette onlar için faydalı bir şeyler öğrenebiliriz ama sonuçta insanı mahvettiler ve uysal hale getirdiler. Örneğin, sevgi dolu hükümetiniz ölümü, gerçekten değiştiğinde çok kötü görüyor. bunlar aynı insanlar olduğunda çok fazla intihar propagandası var. bu insanlar bize yaşamamızı söyleyecek sinirleri var ama yalanları ve belirli sistemleri derinlemesine analiz ettiğinizde bu, pek çok insanın "nasıl olduğunu da bilmiyor" dediği kayıtsız bir ölümden başka bir şey değildir. din ayrıca insanları tabu olarak görmelerini sağlamıştır. bir çok insan, ebeveynleriniz çok dindar olmasa bile, en azından bu unsurların bazılarına maruz kaldığınız bir yere kadar dindar bir şekilde büyüdü. Kendinizi öldürdüğünüz ve cehenneme gideceğiniz dogma, inanın ya da inanmayın birçok insanla sıkışmış. hiçbir şekilde depresyonda ya da üzgün değilim, sadece son zamanlarda düşündüğüm bir şeyi söylüyorum ve bu yüzden intiharı, özellikle de bitirmek istiyorsak, şeylerin manevi / komplo yönünde bile çok kötü görüyoruz. herşey

“(ciddi) intihar, insanlar bunu yaptıkları için kötü değil çünkü sonuçta dünya bir hapishane gezegeni” için 20 yanıt

Van merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-02-2020 13:47:20

Muş merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 14-02-2020 20:15:25

Karabük merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, şukuladım 14-02-2020 20:43:14

Yalova merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 14-02-2020 23:06:54

Manisa merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-02-2020 07:08:06

Bayburt merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 05-03-2020 11:32:20

Van merkezden ben doruk. Merhaba siteniz inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-03-2020 00:42:37

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir