Ciddi: Seçmen sahtekarlığına ilişkin bu kadar çok kanıt varsa, neden hiçbir şey olmuyor?

Kanıt kanıt değil mi? Sanki bu aptalca bir soru ama tüm bu bilgi grafiklerini, makale başlıklarını, eylemde insanları yakalamanın sözde videolarını görmekten bıktım. Hepsi bana BS gibi görünüyor. Elektronik ve el tezgahlarında seçimin adil olabileceğine inanmıyorum, çok fazla şey manipüle edilebilir. Sadece seçmenlerin bu abonede paylaşılan “açık” dolandırıcılık kanıtlarıyla neden hiçbir mahkeme işlemi yapılmadığını bilmek istiyorum.

bir şeyi tamamen kaçırdıysam özür dilerim. Seçimle ilgili hiçbir kaynağa güvenmiyorum, mevcut “olaylar” hakkında bu kadar kesin bilgi sahibi değilim

“Ciddi: Seçmen sahtekarlığına ilişkin bu kadar çok kanıt varsa, neden hiçbir şey olmuyor?” üzerine 19 yorum

1. Iğdır dan kimler var. Ciddi: Seçmen sahtekarlığına ilişkin bu kadar çok kanıt varsa, neden hiçbir şey olmuyor? . Selamlar paylaşım cidden çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 2

2. Bolu dan kimler var. Ciddi: Seçmen sahtekarlığına ilişkin bu kadar çok kanıt varsa, neden hiçbir şey olmuyor? . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 121

3. Malatya merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:38:22

4. Ardahan dan kimler var. Ciddi: Seçmen sahtekarlığına ilişkin bu kadar çok kanıt varsa, neden hiçbir şey olmuyor? . Merhabalar web siten harbiden mükemmel, teşekkürler , mehmet – 371

5. Ankara dan kimler var. Ciddi: Seçmen sahtekarlığına ilişkin bu kadar çok kanıt varsa, neden hiçbir şey olmuyor? . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 377

6. Aksaray dan kimler var. Ciddi: Seçmen sahtekarlığına ilişkin bu kadar çok kanıt varsa, neden hiçbir şey olmuyor? . selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok iyi, tebrikler , banu – 469

7. Bu konu : ” Ciddi: Seçmen sahtekarlığına ilişkin bu kadar çok kanıt varsa, neden hiçbir şey olmuyor? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 103

8. Batman dan kimler var. Ciddi: Seçmen sahtekarlığına ilişkin bu kadar çok kanıt varsa, neden hiçbir şey olmuyor? . Selamlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 340

9. Bu konu : ” Ciddi: Seçmen sahtekarlığına ilişkin bu kadar çok kanıt varsa, neden hiçbir şey olmuyor? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 191

10. Bu konu : ” Ciddi: Seçmen sahtekarlığına ilişkin bu kadar çok kanıt varsa, neden hiçbir şey olmuyor? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 279

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link