İnsanlar komplo alt redditlerini nasıl sıklaştırabilir? Yine de hükümetin en iyi çıkarlarını kalbinde taşıdığına güveniyor gibi görünüyor musunuz?

Tek sonucum, bu denizaltı şilin/botlarla dolu.

Yıllardır işitilen ve aşısı olan/hükümetin emirlerine inanan herkes yardım etmek için oradadır. Sorunun bir parçası.

Tartışmak.

28 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ciddi soru ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 370

2. Selamlar paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, saolun

3. Kastamonu merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, tebrikler 18-08-2021 10:17:18

4. Karabük merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 18-08-2021 10:22:59

5. Bu konu : ” Ciddi soru ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 120

6. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

7. Bu konu : ” Ciddi soru ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 8

8. Gürbüz Reply

Selamlar sayfanız gerçekten güzel, facebookta paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siten süper ötesi hayran edici, sağolun

10. Erzincan dan kimler var. Ciddi soru . Selamın aleyküm web sitesi valla hayran bıraktı, face de paylaştım , – 339

11. Merhabalar web siteniz gerçekten dikkat çekici, sağolun

12. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Ciddi soru . Slm sayfan cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 15

13. Selamın aleyküm siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

14. Bu konu : ” Ciddi soru ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 322

15. Bu konu : ” Ciddi soru ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 407

16. Bu konu : ” Ciddi soru ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 294

17. Amasya merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın vallaha güzel, sağolun 30-08-2021 18:43:36

18. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. Ciddi soru . Merhaba bu web sitesi inan ki çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 184

19. Bu konu : ” Ciddi soru ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 258

20. Bu konu : ” Ciddi soru ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 484

21. Merhaba paylaşımınız inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım

22. Bu konu : ” Ciddi soru ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz iyi, tebrikler , gaye – 495

23. Isparta merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan valla güzel, teraziye tıkladım 10-09-2021 22:05:42

24. Aydın dan kimler var. Ciddi soru . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten güzel, sağolun , Hasan – 345

25. Bilecik dan kimler var. Ciddi soru . selam arkadaşlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 466

26. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

Write A Comment