Böyle biri siyasi görüşlerinizi paylaşıyorsa, o zaman kesinlikle görüşlerinizi yeniden değerlendirme zamanı gelmelidir. Bir kez söyledim ve tekrar söylüyorum, ortalama Amerikan solcu Demokrat seçmeniniz NWO’NUN MODEL VATANDAŞI. Yıllarca süren propaganda ve beyin yıkamanın ürünü. Şimdi tüm istediğini inkar edebilirsin ama bu bir gerçek.

Author

9 Comments

1. Şırnak merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 26-04-2021 03:45:46

2. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-04-2021 04:29:38

3. Balıkesir merkezden ben memo. Selamlar web siten yeminle çok iyi, saolun 26-04-2021 23:48:14

4. Rize dan kimler var. Ciddi soru, buradaki solcular, Ghislaine’in Reddit hesabının . Selam paylaşım süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 373

5. Aydın dan kimler var. Ciddi soru, buradaki solcular, Ghislaine’in Reddit hesabının . Slm web siten inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 441

6. Mrb web siten vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

7. Van merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 06-05-2021 22:10:15

8. Bu konu : ” Ciddi soru, buradaki solcular, Ghislaine’in Reddit hesabının ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 143

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link