Yok. Ve benim ilçemde de kimse ölmedi ve kimse hastaneye yatmadı. Kuzenime teşhis kondu ve o olduğunu bile bilmiyordu, ayrıca hiç hastalanmadı. Onunla birkaç gün hasta olan birini tanıyorum, ama o kadar. Ayrıca, sosyal medyada olumlu olan tek bir bağlantım da yok.

Author

36 Comments

1. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz inan ki güzel, sağolun 19-07-2021 00:04:58

2. Bu konu : ” Ciddi soru: Covid 19’dan ölen kaç kişi tanıyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 415

3. Slm paylaşım inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bu konu : ” Ciddi soru: Covid 19’dan ölen kaç kişi tanıyorsunuz? ” çok güzel. Selam web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler , emin – 137

5. Gürbüz Reply

Selam sayfanız vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

6. Bu konu : ” Ciddi soru: Covid 19’dan ölen kaç kişi tanıyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki iyi, linkedinde paylaştım , emin – 90

7. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2021 02:08:36

8. Ankara merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz vallaha billaha iyi, tebrikler 23-07-2021 22:16:06

9. Çorum merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 24-07-2021 07:39:39

10. Bu konu : ” Ciddi soru: Covid 19’dan ölen kaç kişi tanıyorsunuz? ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 409

11. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfa vallaha hayran bıraktı, tebrikler

12. Sivas merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz cidden hayran edici, tebrikler 25-07-2021 01:01:36

13. Mardin dan kimler var. Ciddi soru: Covid 19’dan ölen kaç kişi tanıyorsunuz? . merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkat çekici, tebrikler , ziya – 148

14. Bu konu : ” Ciddi soru: Covid 19’dan ölen kaç kişi tanıyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 66

15. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

16. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

17. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler

18. Sivas dan kimler var. Ciddi soru: Covid 19’dan ölen kaç kişi tanıyorsunuz? . Selam sayfa inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 212

19. Tokat dan kimler var. Ciddi soru: Covid 19’dan ölen kaç kişi tanıyorsunuz? . selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, saolun , doruk – 213

20. Ordu dan kimler var. Ciddi soru: Covid 19’dan ölen kaç kişi tanıyorsunuz? . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 35

21. Çorum dan kimler var. Ciddi soru: Covid 19’dan ölen kaç kişi tanıyorsunuz? . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 45

22. Selam web siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

23. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, şukuladım

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ciddi soru: Covid 19’dan ölen kaç kişi tanıyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 496

25. Trabzon dan kimler var. Ciddi soru: Covid 19’dan ölen kaç kişi tanıyorsunuz? . Slm bu web sitesi inanki hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 107

26. Edirne merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sağolun 10-09-2021 01:47:34

27. Bu konu : ” Ciddi soru: Covid 19’dan ölen kaç kişi tanıyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 147

28. Selam herkese sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

29. Osmaniye merkezden ben ali. Mrb siten cidden çok iyi, tebrikler 15-09-2021 12:47:08

30. Adıyaman dan kimler var. Ciddi soru: Covid 19’dan ölen kaç kişi tanıyorsunuz? . Selam web siten vallaha çok iyi, tebrikler , gaye – 256

Write A Comment