Daha kesin konuşayım …. Birleşik Devletler başkanlık seçiminin hileli olduğuna inanıyorsanız ve hayal edilemez sansürün herhangi birinin bu inancı ifade etmesini engellemek için düzenlenmiş olduğunu gördüyseniz … Futbol oyunlarının sonucu hileli değil mi? Keşke HER ŞEYE güvenebilseydim.

Author

32 Comments

1. Bu konu : ” Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 290

2. Erzurum merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz vallaha iyi, şukuladım 08-02-2021 10:50:04

3. Selam herkese paylaşımın süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

4. Afyon dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . Selam web siten harbiden iyi, sağolun , ahmet – 124

5. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . Selamlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 487

6. Bu konu : ” Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 270

7. Kırşehir merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-02-2021 11:53:10

8. Selamlar sayfanız ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Muğla dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . Selam bu web sitesi yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 25

10. Merhaba herkese web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler

11. Slm siteniz vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

12. Bitlis dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, tebrikler , gaye – 237

13. Yalova dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim dikkat çekici, saolun , hatice – 88

14. Karaman dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . Slm siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 292

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 429

16. Kastamonu merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, sağolun 20-02-2021 08:52:39

17. Siirt merkezden ben Hasan. Selamlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 27-02-2021 11:29:49

18. Giresun merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha güzel, sağolun 01-03-2021 06:47:31

19. elif yılmaz Reply

Niğde dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 89

20. Selam herkese web siteniz harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım

21. Selam herkese sayfan vallaha billaha iyi, teşekkürler

22. Bu konu : ” Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 256

23. Bitlis merkezden ben banu. Selam sayfanız ciddiyim güzel, teşekkürler 19-03-2021 05:49:05

24. Slm sayfanız yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

25. Yalova merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız gerçekten mükemmel, teşekkürler 26-03-2021 04:28:18

26. İzmir dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . Merhabalar sayfanız inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 448

27. Tokat merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz valla mükemmel, sağolun 18-04-2021 16:21:50

28. Sinop dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . selamun aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 137

29. Bu konu : ” Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 75

30. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link