Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz?

Daha kesin konuşayım …. Birleşik Devletler başkanlık seçiminin hileli olduğuna inanıyorsanız ve hayal edilemez sansürün herhangi birinin bu inancı ifade etmesini engellemek için düzenlenmiş olduğunu gördüyseniz … Futbol oyunlarının sonucu hileli değil mi? Keşke HER ŞEYE güvenebilseydim.

“Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz?” üzerine 17 yorum

1. Bu konu : ” Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 290

2. Afyon dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . Selam web siten harbiden iyi, sağolun , ahmet – 124

3. Aksaray dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . Selamlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 487

4. Bu konu : ” Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 270

5. Kırşehir merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-02-2021 11:53:10

6. Muğla dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . Selam bu web sitesi yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 25

7. Bitlis dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, tebrikler , gaye – 237

8. Yalova dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim dikkat çekici, saolun , hatice – 88

9. Karaman dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . Slm siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 292

10. Bu konu : ” Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 429

11. Siirt merkezden ben Hasan. Selamlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 27-02-2021 11:29:49

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link