Daha kesin konuşayım …. Birleşik Devletler başkanlık seçiminin hileli olduğuna inanıyorsanız ve hayal edilemez sansürün herhangi birinin bu inancı ifade etmesini engellemek için düzenlenmiş olduğunu gördüyseniz … Futbol oyunlarının sonucu hileli değil mi? Keşke HER ŞEYE güvenebilseydim.

Author

46 Comments

1. Bu konu : ” Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 290

2. Erzurum merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz vallaha iyi, şukuladım 08-02-2021 10:50:04

3. Selam herkese paylaşımın süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

4. Afyon dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . Selam web siten harbiden iyi, sağolun , ahmet – 124

5. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . Selamlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 487

6. Bu konu : ” Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 270

7. Kırşehir merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-02-2021 11:53:10

8. Selamlar sayfanız ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Muğla dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . Selam bu web sitesi yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 25

10. Merhaba herkese web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler

11. Slm siteniz vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

12. Bitlis dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, tebrikler , gaye – 237

13. Yalova dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim dikkat çekici, saolun , hatice – 88

14. Karaman dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . Slm siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 292

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 429

16. Kastamonu merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, sağolun 20-02-2021 08:52:39

17. Siirt merkezden ben Hasan. Selamlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 27-02-2021 11:29:49

18. Giresun merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha güzel, sağolun 01-03-2021 06:47:31

19. elif yılmaz Reply

Niğde dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 89

20. Selam herkese web siteniz harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım

21. Selam herkese sayfan vallaha billaha iyi, teşekkürler

22. Bu konu : ” Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 256

23. Bitlis merkezden ben banu. Selam sayfanız ciddiyim güzel, teşekkürler 19-03-2021 05:49:05

24. Slm sayfanız yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

25. Yalova merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız gerçekten mükemmel, teşekkürler 26-03-2021 04:28:18

26. İzmir dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . Merhabalar sayfanız inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 448

27. Merhaba web siteniz inanki mükemmel, teraziye tıkladım

28. Mrb bu web sitesi vallaha iyi, twitter da paylaştım

29. Gürbüz Reply

Tokat merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz valla mükemmel, sağolun 18-04-2021 16:21:50

30. Sinop dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . selamun aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 137

31. Bu konu : ” Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 75

32. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

33. Bu konu : ” Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla mükemmel, teşekkürler , ziya – 154

34. Trabzon dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran edici, saolun , – 140

35. Bu konu : ” Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla dikkatimi çekti, şukuladım , – 451

36. Bu konu : ” Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 367

37. Selam herkese paylaşım inanki güzel, facebookta paylaştım

38. Mrb siten inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

39. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . Selamlar paylaşımın yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 202

40. Bu konu : ” Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 153

41. Mrb paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

42. Aydın merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 28-06-2021 16:23:14

43. Kocaeli merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfanız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-07-2021 04:33:12

44. Bu konu : ” Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 438

45. Malatya dan kimler var. Ciddi soru – Hepiniz nasıl spor izliyorsunuz ve bunun hileli OLMADIĞINI düşünüyorsunuz? . Selam web sitesi inanılmaz hayran edici, sağolun , – 135

46. Selam sayfan vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link