Ciddi Soru – Snowden ve Assange hakkındaki düşüncelerin neler? Sence ikisi de hala hayatta mı yoksa öldürülmüş mü?

Ölen bir kişinin sosyal medya hesabını devralmak zor olmaz (özellikle de onları susturmak isteyenler neredeyse sonsuz güce, kontrole, sallanmaya sahip olduklarından). Snowden hakkında pek bir şey bilmiyorum ama bir şey bana Assange’ın bir süredir öldüğünü ve yüzeye çıkan tüm fotoğrafların / videoların ya aynı ya da klon olduğunu söylüyor.

“Ciddi Soru – Snowden ve Assange hakkındaki düşüncelerin neler? Sence ikisi de hala hayatta mı yoksa öldürülmüş mü?” üzerine 15 yorum

1. Yozgat merkezden ben gaye. Selamlar sayfa vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-01-2021 23:14:09

2. Bu konu : ” Ciddi Soru – Snowden ve Assange hakkındaki düşüncelerin neler? Sence ikisi de hala hayatta mı yoksa öldürülmüş mü? ” çok güzel. selamun aleyküm siten harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 437

3. Bu konu : ” Ciddi Soru – Snowden ve Assange hakkındaki düşüncelerin neler? Sence ikisi de hala hayatta mı yoksa öldürülmüş mü? ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 487

4. Hatay dan kimler var. Ciddi Soru – Snowden ve Assange hakkındaki düşüncelerin neler? Sence ikisi de hala hayatta mı yoksa öldürülmüş mü? . Selam siteniz ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 118

5. Sinop dan kimler var. Ciddi Soru – Snowden ve Assange hakkındaki düşüncelerin neler? Sence ikisi de hala hayatta mı yoksa öldürülmüş mü? . Selamlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 149

6. Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 14-01-2021 14:49:37

7. Bu konu : ” Ciddi Soru – Snowden ve Assange hakkındaki düşüncelerin neler? Sence ikisi de hala hayatta mı yoksa öldürülmüş mü? ” çok güzel. Slm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 387

8. Kırklareli dan kimler var. Ciddi Soru – Snowden ve Assange hakkındaki düşüncelerin neler? Sence ikisi de hala hayatta mı yoksa öldürülmüş mü? . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 182

9. Karaman merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 07-02-2021 21:46:06

10. Gaziantep dan kimler var. Ciddi Soru – Snowden ve Assange hakkındaki düşüncelerin neler? Sence ikisi de hala hayatta mı yoksa öldürülmüş mü? . Mrb sayfa harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 66

11. Hakkari merkezden ben ali. Merhabalar sayfa valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 20-02-2021 00:58:22

12. Gaziantep merkezden ben Emine. Selam web siten inanki hayran bıraktı, teşekkürler 28-02-2021 21:32:42

13. Bayburt merkezden ben . Slm bu web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler 02-03-2021 02:32:16

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link