California, Gavin Newsom’un geri çağrılması için imza doğrulaması istiyor, ancak başkanlık seçimleri sırasında oy pusulalarında posta için gerekli değildi.

“Çifte standart olmasaydı, hiçbir standartları olmayacaktı” denildi. Utanç yok.

Author

27 Comments

1. Bu konu : ” Çifte standart.. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inan ki güzel, saolun , ali – 479

2. Bu konu : ” Çifte standart.. ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim çok güzel, saolun , ali – 459

3. Aydın dan kimler var. Çifte standart.. . Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 131

4. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. Çifte standart.. . Selamın aleyküm web siten inanki çok iyi, saolun , elif yılmaz – 10

5. Bu konu : ” Çifte standart.. ” çok güzel. Merhaba paylaşım cidden mükemmel, sağolun , – 314

6. Bu konu : ” Çifte standart.. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle mükemmel, sağolun , hatice – 40

7. selamun aleyküm sayfan cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

8. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

9. Karabük dan kimler var. Çifte standart.. . Slm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 25

10. Bu konu : ” Çifte standart.. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki hayran bıraktı, saolun , ali – 149

11. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, saolun

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çifte standart.. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 38

13. Kastamonu dan kimler var. Çifte standart.. . Merhaba web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 485

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çifte standart.. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 188

15. Bu konu : ” Çifte standart.. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 107

16. Bu konu : ” Çifte standart.. ” çok güzel. Slm siten valla çok iyi, teşekkürler , mehmet – 24

17. Ağrı merkezden ben Aylin. Slm sayfa yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 29-04-2021 11:21:03

18. Kırşehir dan kimler var. Çifte standart.. . Selamlar web siteniz cidden iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 14

19. Merhaba herkese siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım

20. Şanlıurfa dan kimler var. Çifte standart.. . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 59

21. Kocaeli dan kimler var. Çifte standart.. . Selamlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 111

22. selam arkadaşlar web siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

23. Bartın dan kimler var. Çifte standart.. . Merhabalar sayfanız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 109

24. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, saolun

25. Yalova merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım gerçekten çok güzel, şukuladım 22-06-2021 19:45:15

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link