Bu nasıl iyi bir şey. Annem ve babam aşıları zorunlu kılmak istiyorsa bu onların hakkı ama blackrock’un her şirketin yüzde 10’una sahip olmadığını ve bunun hissedarların yatırımlarını artırmak için bir oyun olmadığını iddia etmek saçma. Ayrıca aşıların covid’i geçmenin tek yolu olduğunu söyleyen haberler de bu hissedarlara ait. Ortada biz varken her şey tam bir pislik.

22 Comments

1. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten inanki mükemmel, face de paylaştım 11-08-2021 19:12:15

2. Yalova dan kimler var. Çıkar çatışması. Halka açık şirketlerin aşılarını zorunlu kılan halka açık şirketler. . Selam bu web sitesi gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 116

3. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. Çıkar çatışması. Halka açık şirketlerin aşılarını zorunlu kılan halka açık şirketler. . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 329

4. Elazığ merkezden ben . Selam herkese web siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 12-08-2021 10:02:34

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çıkar çatışması. Halka açık şirketlerin aşılarını zorunlu kılan halka açık şirketler. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 245

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Çıkar çatışması. Halka açık şirketlerin aşılarını zorunlu kılan halka açık şirketler. ” çok güzel. Selam herkese siten inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 83

7. merhaba arkadaşlar sayfan valla iyi, face de paylaştım

8. Bu konu : ” Çıkar çatışması. Halka açık şirketlerin aşılarını zorunlu kılan halka açık şirketler. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla hayran bıraktı, saolun , Hasan – 135

9. Amasya merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim iyi, sağolun 21-08-2021 23:34:37

10. Bu konu : ” Çıkar çatışması. Halka açık şirketlerin aşılarını zorunlu kılan halka açık şirketler. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 396

11. Kilis merkezden ben memo. Slm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-08-2021 14:09:54

12. Bu konu : ” Çıkar çatışması. Halka açık şirketlerin aşılarını zorunlu kılan halka açık şirketler. ” çok güzel. Selam herkese siten cidden çok iyi, sağolun , memo – 438

13. Kilis dan kimler var. Çıkar çatışması. Halka açık şirketlerin aşılarını zorunlu kılan halka açık şirketler. . Merhaba herkese siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 55

14. Eskişehir dan kimler var. Çıkar çatışması. Halka açık şirketlerin aşılarını zorunlu kılan halka açık şirketler. . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , ali – 54

15. Amasya merkezden ben gaye. Selam sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 04-09-2021 22:01:23

16. Isparta merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi vallaha güzel, teraziye tıkladım 06-09-2021 10:53:43

17. Ankara merkezden ben emin. Slm paylaşımın cidden dikkat çekici, saolun 08-09-2021 01:32:15

18. Rize dan kimler var. Çıkar çatışması. Halka açık şirketlerin aşılarını zorunlu kılan halka açık şirketler. . Slm web sitesi gerçekten dikkat çekici, tebrikler , ziya – 194

19. Yalova merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız gerçekten mükemmel, face de paylaştım 16-09-2021 14:35:02

20. Elazığ dan kimler var. Çıkar çatışması. Halka açık şirketlerin aşılarını zorunlu kılan halka açık şirketler. . selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , – 405

21. Tunceli dan kimler var. Çıkar çatışması. Halka açık şirketlerin aşılarını zorunlu kılan halka açık şirketler. . Slm sayfanız inanki hoşuma gitti, saolun , ali – 294

Write A Comment