İki taraf bir gündem sisteminin senaryoyu çevirdiğini ve Teksas’ta Covid delta varyantı patladığında (önümüzdeki birkaç ay) ve delta varyantından binlerce insan öldüğünde izleyin; Teksas halkına aşıları zorlayacak. (DOD zorunlu aşıları zorladıktan sonra-FDA onayı geçecek) Tüm Kırmızı devletler aynı şeyi yapacaktır. Tabii ki mavi ile. Ve işte. “İsyan” bastırıldı. Bütün Amerikalılar çok geçmeden aşılanacak.

39 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çılgın Covid Teorisi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 90

2. Bu konu : ” Çılgın Covid Teorisi ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 84

3. Selam paylaşımınız harbiden mükemmel, şukuladım

4. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler

5. Yalova merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşım inanki çok güzel, face de paylaştım 10-08-2021 05:45:16

6. Slm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çılgın Covid Teorisi ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 454

8. Bu konu : ” Çılgın Covid Teorisi ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim mükemmel, teşekkürler , ali – 445

9. Çanakkale merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 10-08-2021 05:59:10

10. Ankara merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz vallaha güzel, facebookta paylaştım 10-08-2021 06:07:34

11. Selam herkese web siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

12. Konya merkezden ben emin. Mrb siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 10-08-2021 06:18:00

13. Mardin dan kimler var. Çılgın Covid Teorisi . Merhabalar siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 314

14. Kastamonu merkezden ben gaye. Mrb sayfa gerçekten iyi, teşekkürler 10-08-2021 06:26:08

15. Bu konu : ” Çılgın Covid Teorisi ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 74

16. Selam web sitesi inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

17. Bu konu : ” Çılgın Covid Teorisi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 5

18. Konya dan kimler var. Çılgın Covid Teorisi . Slm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 2

19. Diyarbakır dan kimler var. Çılgın Covid Teorisi . Merhabalar sayfanız valla çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 102

20. Kırıkkale merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 10-08-2021 10:00:01

21. Rize dan kimler var. Çılgın Covid Teorisi . Merhaba siteniz ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 85

22. Osmaniye dan kimler var. Çılgın Covid Teorisi . Merhabalar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , ali – 16

23. İstanbul dan kimler var. Çılgın Covid Teorisi . Slm web siteniz yeminle çok güzel, saolun , mehmet – 71

24. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. Çılgın Covid Teorisi . Slm web siten vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 418

25. Rize dan kimler var. Çılgın Covid Teorisi . Selamlar web siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 339

26. Kırşehir dan kimler var. Çılgın Covid Teorisi . Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 410

27. Yalova merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 17-08-2021 15:24:06

28. Manisa dan kimler var. Çılgın Covid Teorisi . Merhabalar sayfa yeminle güzel, facebookta paylaştım , hatice – 180

29. Bu konu : ” Çılgın Covid Teorisi ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 300

30. Bu konu : ” Çılgın Covid Teorisi ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 378

31. Bu konu : ” Çılgın Covid Teorisi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 174

32. Bursa merkezden ben memo. Merhabalar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 18:24:45

33. Osmaniye dan kimler var. Çılgın Covid Teorisi . selamun aleyküm web siten yeminle çok iyi, tebrikler , memo – 197

34. Tekirdağ dan kimler var. Çılgın Covid Teorisi . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, saolun , ali – 349

35. Merhaba herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler

36. İzmir dan kimler var. Çılgın Covid Teorisi . Merhabalar web sitesi harbiden dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 254

Write A Comment