ABD’nin seçkin psikolojik silahları: Hollywood, medya ve sosyal ağlar, orwellian dönemindeyiz, insanların özgür olduklarını ve istediklerini yapabileceklerini düşünmelerini istiyorlar, ama yapamıyorlar.

“Amerikan rüyası” asla var olmadığı bir yanılsamadır, süpremasistin yeni köleleri yakalamak için kullandığı yeni yemdir. Medya ve Hollywood sana bir gün milyoner olacağını ve ünlü olacağını öğretir ama bu asla olmayacak.

İnsanların zihnine, insanın mükemmel klişelerine inanmalarını sağlayan bir parazit getiriyorlar, ama bu bir YALANDIR.

Asla kullanmayacağın çöpleri almanı ve tanımadığın insanlar için pislik gibi davranmanı sağlarlar. Ve sonra “sosyal” ağlara, ANTIsocial ağlara, İÇİNDE ÇİRKİN İNSANLARA, ÇİRKİN İÇERDE.

Ama kardeşlerim, bu çürümüş toplumda kahramanlar yok, Çin Rusya ABD, İran, Suudi Arabistan, ONLAR AYNIDIR.

BLM, ANTİFA, GURUR ERKEKLER, SOL SAĞ KAPİTALİZM KOMÜNİZMİ AYNI ÇÖP FARKLI İSİMLERİ.

… Sea_Sink_917 tarafından gönderildi
[comments]

10 Comments

1. Denizli dan kimler var. Çılgın Dünya . selam arkadaşlar web siteniz inan ki güzel, face de paylaştım , Emine – 213

2. Bu konu : ” Çılgın Dünya ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 413

3. Edirne dan kimler var. Çılgın Dünya . Selamlar sayfa harbiden dikkat çekici, sağolun , gaye – 285

4. Bu konu : ” Çılgın Dünya ” çok güzel. Merhabalar sayfan valla mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 222

5. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-05-2021 13:55:35

6. Bolu dan kimler var. Çılgın Dünya . Mrb web siten inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 204

7. Bu konu : ” Çılgın Dünya ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 110

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çılgın Dünya ” çok güzel. Selam sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 468

9. Aydın dan kimler var. Çılgın Dünya . Mrb web sitesi inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , – 344

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link