ABD’nin seçkin psikolojik silahları: Hollywood, medya ve sosyal ağlar, orwellian dönemindeyiz, insanların özgür olduklarını ve istediklerini yapabileceklerini düşünmelerini istiyorlar, ama yapamıyorlar.

“Amerikan rüyası” asla var olmadığı bir yanılsamadır, süpremasistin yeni köleleri yakalamak için kullandığı yeni yemdir. Medya ve Hollywood sana bir gün milyoner olacağını ve ünlü olacağını öğretir ama bu asla olmayacak.

İnsanların zihnine, insanın mükemmel klişelerine inanmalarını sağlayan bir parazit getiriyorlar, ama bu bir YALANDIR.

Asla kullanmayacağın çöpleri almanı ve tanımadığın insanlar için pislik gibi davranmanı sağlarlar. Ve sonra “sosyal” ağlara, ANTIsocial ağlara, İÇİNDE ÇİRKİN İNSANLARA, ÇİRKİN İÇERDE.

Ama kardeşlerim, bu çürümüş toplumda kahramanlar yok, Çin Rusya ABD, İran, Suudi Arabistan, ONLAR AYNIDIR.

BLM, ANTİFA, GURUR ERKEKLER, SOL SAĞ KAPİTALİZM KOMÜNİZMİ AYNI ÇÖP FARKLI İSİMLERİ.

… Sea_Sink_917 tarafından gönderildi
[comments]

34 Comments

1. Denizli dan kimler var. Çılgın Dünya . selam arkadaşlar web siteniz inan ki güzel, face de paylaştım , Emine – 213

2. Bu konu : ” Çılgın Dünya ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 413

3. Edirne dan kimler var. Çılgın Dünya . Selamlar sayfa harbiden dikkat çekici, sağolun , gaye – 285

4. Bu konu : ” Çılgın Dünya ” çok güzel. Merhabalar sayfan valla mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 222

5. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-05-2021 13:55:35

6. Bolu dan kimler var. Çılgın Dünya . Mrb web siten inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 204

7. Selamlar sayfanız inan ki çok güzel, teşekkürler

8. Bu konu : ” Çılgın Dünya ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 110

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çılgın Dünya ” çok güzel. Selam sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 468

10. Aydın dan kimler var. Çılgın Dünya . Mrb web sitesi inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , – 344

11. Selamın aleyküm web siteniz inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

12. Samsun dan kimler var. Çılgın Dünya . Merhaba paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 103

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çılgın Dünya ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 190

14. Yalova dan kimler var. Çılgın Dünya . Slm sayfanız valla güzel, facebookta paylaştım , emin – 494

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çılgın Dünya ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 106

16. Bu konu : ” Çılgın Dünya ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 291

17. Eskişehir merkezden ben ali. Selam paylaşımın vallaha billaha iyi, teşekkürler 25-05-2021 11:15:40

18. Adana merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 12:54:58

19. Merhabalar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

20. Şanlıurfa dan kimler var. Çılgın Dünya . Selamlar siteniz inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 168

21. Bayburt dan kimler var. Çılgın Dünya . selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 27

22. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Çılgın Dünya . Merhaba herkese paylaşımınız cidden hayran edici, şukuladım , elif yılmaz – 410

23. Bu konu : ” Çılgın Dünya ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , ziya – 142

24. Batman merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfanız inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-06-2021 05:09:07

25. Balıkesir dan kimler var. Çılgın Dünya . Merhaba sayfan valla iyi, tebrikler , Emine – 301

26. Erzurum dan kimler var. Çılgın Dünya . Slm sayfan cidden dikkat çekici, teşekkürler , emin – 319

27. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

28. Düzce merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 11-07-2021 02:47:49

29. Konya merkezden ben . Selam herkese siteniz inan ki dikkat çekici, şukuladım 12-07-2021 02:05:26

30. Bu konu : ” Çılgın Dünya ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 172

31. elif yılmaz Reply

Şırnak dan kimler var. Çılgın Dünya . Selamlar siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 209

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link