Başlık. Mektubu kimin yazdığından emin değilim, ya Capitol Polis şefi ya da DC belediye başkanı. Mektup temelde federal yardımı reddettiklerini ve aktif olarak yardımın geri çekilmesini talep ettiklerini söylüyordu … Deliriyormuşum gibi hissediyorum, mektubu şimdi bulamıyorum. Google-fu’m şu anda zayıf mı yoksa sansürleniyor mu?

Author

47 Comments

1. Kocaeli dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 218

2. Merhaba sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

3. Gürbüz Reply

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, tebrikler 11-02-2021 12:15:18

4. Merhaba web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler

5. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

6. Bu konu : ” Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 418

7. Edirne dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . Merhaba herkese sayfa inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 115

8. Balıkesir dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . selam arkadaşlar sayfan inanki dikkat çekici, tebrikler , ali – 324

9. Bu konu : ” Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 179

10. Batman dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . Merhaba web siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 36

11. Kırıkkale dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 257

12. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim iyi, face de paylaştım

13. Erzincan dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . Selamın aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 274

14. Çorum dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . selamun aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 218

15. Kahramanmaraş dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . Mrb paylaşımınız harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 104

16. Bu konu : ” Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 105

17. Gürbüz Reply

Batman merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım inan ki hayran edici, şukuladım 05-03-2021 14:30:19

18. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

19. Bu konu : ” Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 216

20. Hakkari merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım cidden çok güzel, sağolun 14-03-2021 01:28:32

21. Selam siten vallaha hayran edici, face de paylaştım

22. İzmir dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki hoşuma gitti, saolun , ziya – 219

23. Batman dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . Selam sayfa yeminle güzel, sağolun , banu – 482

24. Gürbüz Reply

Artvin dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . Selam herkese web sitesi harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 400

25. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

26. Siirt dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran edici, şukuladım , Hasan – 107

27. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

28. Batman merkezden ben memo. Merhaba herkese siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 05-05-2021 04:18:32

29. Bu konu : ” Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten harbiden hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 148

30. Selam paylaşımınız yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

31. Çankırı merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 17-05-2021 19:33:24

32. selam arkadaşlar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

33. Aydın merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 07-06-2021 03:53:00

34. Kayseri dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . Selam bu web sitesi valla hayran edici, tebrikler , ali – 455

35. Bu konu : ” Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, sağolun , Aylin – 458

36. Kahramanmaraş dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . merhaba arkadaşlar paylaşım cidden mükemmel, saolun , Aylin – 204

37. Hatay merkezden ben mehmet. Merhaba siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 28-06-2021 22:40:37

38. Ordu dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . Selamlar siten cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 405

39. Selamlar web siteniz gerçekten çok güzel, face de paylaştım

40. Bu konu : ” Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 469

41. Afyon dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . Merhaba siteniz vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 318

42. Bartın dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 288

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link