Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı?

Başlık. Mektubu kimin yazdığından emin değilim, ya Capitol Polis şefi ya da DC belediye başkanı. Mektup temelde federal yardımı reddettiklerini ve aktif olarak yardımın geri çekilmesini talep ettiklerini söylüyordu … Deliriyormuşum gibi hissediyorum, mektubu şimdi bulamıyorum. Google-fu’m şu anda zayıf mı yoksa sansürleniyor mu?

“Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı?” üzerine 18 yorum

1. Kocaeli dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 218

2. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, tebrikler 11-02-2021 12:15:18

3. Bu konu : ” Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 418

4. Edirne dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . Merhaba herkese sayfa inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 115

5. Balıkesir dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . selam arkadaşlar sayfan inanki dikkat çekici, tebrikler , ali – 324

6. Bu konu : ” Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 179

7. Batman dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . Merhaba web siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 36

8. Kırıkkale dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 257

9. Erzincan dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . Selamın aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 274

10. Çorum dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . selamun aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 218

11. Kahramanmaraş dan kimler var. Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? . Mrb paylaşımınız harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 104

12. Bu konu : ” Çılgın haplar alıyormuşum gibi hissediyorum. Capitol Polisi veya DC Belediye Başkanı’nın 6 Ocak için federal yardımı reddederek gönderdiği mektubu bulabilen var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 105

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link