Çılgın Yeni Virüs!

Covid-2020 adlı bu çılgın yeni virüsü duydum! Ağızdan / burundan bulaşmak yerine, vücudunuza gözlerinizden girer ve çıkar! Hükümet ve tüm bilimsel uzmanlar, her zaman gözbağı takmamızı tavsiye ediyor! Bu korkunç zamanlarda bize yardım edecek uzmanlarımız ve liderlerimiz olduğu için çok mutluyum!

Pek çok insanın göremediklerinden ve bunun sonucunda tüm eşyalarını alıp onlara taciz eden insanlar var gibi göründüğünden şikayetçi, ama hadi !? Burada yaşam ve ölümden bahsediyoruz! Sırf bir şeyler görmek istediğin için bencil olup bu ölümcül hastalığı mı yayacaksın? Rahatsız edici olması, haklarınızı ihlal ettiği anlamına gelmez!

Ayrıca, insanların yüzlerine cerrahi olarak bir maske yerleştirme ve asla çıkarmama konusundaki yeni görevden şikayet ettiklerine inanamıyorum. Bu sadece yapılması gereken sağduyulu bir şey. Demek istediğim, benimki kurulduğundan beri artık uyuyamıyorum ve her zaman başım dönüyor, ama bu sadece anekdot bs. Akıllıyım ve muhtemelen tüm bu sorunları başka nedenlerle geliştirdiğimi biliyorum. Dikişlerdeki delikler o kadar kötü enfekte olmadı bile. İnsanları korumaya değer.

Sadece ırkçı komplo delisi Trump destekçilerinin hem Covid-19 hem de Covid-2020’ye karşı koruma sağlamak için 7/24 ameliyatla implante edilmiş maskeleri ve gözbağı olmadığını duyuyorum. Hakikat ve Uzlaşma komisyonunun tüm bu ırkçıların peşine düşmesini bekleyemem! #TeamBiden

-Bill Hicks’in hayaleti hayalimden ilham aldı

“Çılgın Yeni Virüs!” üzerine 31 yorum

1. Bu konu : ” Çılgın Yeni Virüs! ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 129

2. Bu konu : ” Çılgın Yeni Virüs! ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle iyi, teşekkürler , gaye – 202

3. Bu konu : ” Çılgın Yeni Virüs! ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 214

4. Bu konu : ” Çılgın Yeni Virüs! ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 415

5. Kütahya dan kimler var. Çılgın Yeni Virüs! . Merhaba sayfanız inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 21

6. Bu konu : ” Çılgın Yeni Virüs! ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten harbiden dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 401

7. Kahramanmaraş dan kimler var. Çılgın Yeni Virüs! . Selamlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 36

8. Denizli merkezden ben . Selam paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-12-2020 13:30:57

9. Hatay merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-12-2020 19:50:23

10. Hakkari dan kimler var. Çılgın Yeni Virüs! . Selam paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 376

11. Bu konu : ” Çılgın Yeni Virüs! ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 347

12. Karaman merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz cidden hayran bıraktı, tebrikler 12-01-2021 00:05:08

13. Ordu dan kimler var. Çılgın Yeni Virüs! . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 185

14. Denizli dan kimler var. Çılgın Yeni Virüs! . Slm sayfa ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 166

15. Bu konu : ” Çılgın Yeni Virüs! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 424

16. Muğla dan kimler var. Çılgın Yeni Virüs! . Selamlar web siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 114

17. Bu konu : ” Çılgın Yeni Virüs! ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sağolun , Hasan – 194

18. Adıyaman dan kimler var. Çılgın Yeni Virüs! . Merhaba siten inan ki hayran edici, teşekkürler , ziya – 452

19. Konya merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 07:33:26

20. Bu konu : ” Çılgın Yeni Virüs! ” çok güzel. Slm sayfan vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 484

21. Bu konu : ” Çılgın Yeni Virüs! ” çok güzel. Selam herkese siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 392

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link