PCR testi, varsa on döngü içinde bir virüsü tespit edecektir. Doğruluğu hakkında çok fazla şüphe var ve mucit bile bulaşıcı hastalıklar için kullanılmaması gerektiğini söyledi.

Fransızlar, bu kadar çok yanlış pozitif sonuca neden olduğu için yılın başlarında yaklaşık 25 döngü kullanmakla eleştirildi. Unutmayın, bir virüs 10 döngüde görünecektir. Daha fazla döngü ve büyütme, orada olmayan şeyleri gösterecektir.

İngiltere hükümeti kullanıyor … bekle ………….

45 DÖNGÜ !!

Diğer bir deyişle, her döngü virüsü almak için DNA’yı büyütür. 20 döngünün üzerinde herhangi bir şey ve mutlak yanlış pozitif bölgedesiniz. NHS 45 döngü kullanıyor.

DSÖ 50 döngü önermektedir, batmasına izin ver.

Bu devasa bir dolandırıcılık ve bunun olduğunu biliyorlar. Kimse bu kadar yanlış anlamaz ve bunu kazara yapmaya devam etmez.

Author

55 Comments

1. elif yılmaz Reply

Selam web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

2. Selam paylaşım ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım

3. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

4. Çanakkale merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:19:37

5. Selamlar siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

6. Van merkezden ben doruk. Mrb paylaşım vallaha mükemmel, sağolun 19-10-2020 05:25:39

7. Bu konu : ” Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 359

8. Bitlis dan kimler var. Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı . Selam herkese web sitesi vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 419

9. Bu konu : ” Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 419

10. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

11. Tokat dan kimler var. Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı . selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 44

12. Bu konu : ” Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı ” çok güzel. Merhaba siteniz harbiden iyi, face de paylaştım , doruk – 377

13. Amasya merkezden ben memo. Slm sayfan cidden dikkat çekici, şukuladım 24-11-2020 00:47:22

14. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, saolun

15. Yalova dan kimler var. Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı . selamun aleyküm paylaşım inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 392

16. Bu konu : ” Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 189

17. Yalova dan kimler var. Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı . Selamlar siten cidden çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 320

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 152

19. Bu konu : ” Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı ” çok güzel. Selam web siten vallaha iyi, tebrikler , doruk – 469

20. Kastamonu merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 11-01-2021 20:53:05

21. Çorum merkezden ben . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 23:53:44

22. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 335

24. Gürbüz Reply

Aydın merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 25-01-2021 14:04:40

25. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

26. Selam herkese web sitesi cidden hayran edici, saolun

27. Merhabalar web siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

28. Antalya merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-02-2021 21:51:44

29. Trabzon merkezden ben ali. Merhabalar web siten inan ki hayran edici, şukuladım 14-02-2021 22:56:15

30. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfa gerçekten iyi, facebookta paylaştım

31. Çorum merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 05-03-2021 02:38:31

32. Aydın dan kimler var. Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı . Merhaba bu web sitesi inanki iyi, face de paylaştım , gaye – 338

33. Trabzon merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 31-03-2021 06:18:55

34. Kocaeli merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 09-04-2021 06:52:40

35. Bu konu : ” Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 206

36. Bu konu : ” Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 386

37. Merhabalar sayfan ciddiyim güzel, face de paylaştım

38. Kayseri merkezden ben . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz iyi, şukuladım 07-05-2021 03:30:23

39. Bu konu : ” Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 205

40. merhaba arkadaşlar sayfanız valla hoşuma gitti, face de paylaştım

41. Merhabalar web sitesi inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım

42. Ordu merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 05-07-2021 00:53:39

43. Bu konu : ” Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 301

44. Bu konu : ” Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten çok güzel, saolun , Emine – 65

45. Muğla dan kimler var. Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı . selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , banu – 456

46. Bu konu : ” Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 55

47. Bu konu : ” Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 271

48. Uşak merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-07-2021 06:41:26

49. Selamın aleyküm sayfanız inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

50. Bu konu : ” Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı ” çok güzel. Merhabalar sayfan inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 347

51. Bu konu : ” Çılgınca miktarlarda yanlış pozitiflere neden olmak için PCR testleri ile uğraştıklarının kanıtı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 500

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link