Hiç bazı insanların aynı insanlar olduğunu hissettin mi? Bazılarının farklı ciltleri varmış gibi hissediyorum, çünkü yeni bir insanla tanışacağım ve yemin ederim ki onlar bu diğer insan gibi davranacaklar ve diğerlerinin yaptığı her şeyi yapacaklar ve onları hiç görmüyorum Aynı zamanda başka biri böyle hissederse boşver

gönderen … Alert_Yogurtcloset58
[comments]

Author

12 Comments

1. Yalova dan kimler var. Çılgınca ses çıkarıyorum lol sorun değil tho . Merhabalar sayfa yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 470

2. Bu konu : ” Çılgınca ses çıkarıyorum lol sorun değil tho ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 294

3. Mrb sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

4. Erzincan dan kimler var. Çılgınca ses çıkarıyorum lol sorun değil tho . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 197

5. selamun aleyküm web siten inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım

6. Bu konu : ” Çılgınca ses çıkarıyorum lol sorun değil tho ” çok güzel. Selam paylaşım valla mükemmel, face de paylaştım , ziya – 339

7. Siirt merkezden ben gaye. Slm sayfan inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 06-04-2021 10:19:14

8. Bu konu : ” Çılgınca ses çıkarıyorum lol sorun değil tho ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 86

9. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımın inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

10. Malatya dan kimler var. Çılgınca ses çıkarıyorum lol sorun değil tho . Selam herkese bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 179

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link