Kategoriler
Genel

Çin 3. Dünya Savaşı’nı kazandı mı?

Daha önce bunlardan birini yayınladım ama bunun çok daha ilginç olduğuna inanıyorum! Ben tökezledi bu yazmadım! Fikirlerinizi öğrenebilir miyim!

* BİR ŞEY BALIKÇIDIR !! * 🤔

Wuhan a Şangay = 839km Wuhan a Pekin = 1,152km Wuhan a Milano = 15,000km Wuhan a NY = 15,000km

Coronavirüs Wuhan’da başladı, ancak Pekin veya Şanghay’da Coronavirüs’ün bir etkisi yok, ancak İtalya, İran, Avrupa ülkeleri ve ABD’de birçok ölüm var.

Çin’in tüm iş alanları artık güvende.

Bir şey balık.

Amerika sadece bir sebep olmadan Çin’i suçlamıyor.

Bugün bile, Hindistan kilitli, ancak Çin’in tüm şehirleri açık. Çin, Wuhan’ın 08 Nisan’dan itibaren açıldığını da duyurdu. Çin’de tek bir lider, ölümcül Coronavirüs için pozitif test yapmadı.

Bir şey balık.

Virüs dünyadaki birçok ekonomiyi mahvetti. Birçoğu, Coronavirüsün yayılmasını kontrol altına almak ve kontrol etmek için sınırlarını kapatmak zorunda kaldı. Binlerce insan hayatını kaybetti, milyonlarca insan bu hastalığa yakalandı, sayısız insan evlerinde kilitlendi ve birçok ülke vatandaşlarını kilitledi.

Bir şey balık.

Coronavirus, Çin’deki Wuhan kentinden doğdu ve şimdi dünyanın her köşesine ulaştı, ancak virüs, Çin’in başkenti Pekin’e ve Wuhan’ın yakınında bulunan Çin’in Ekonomik Başkenti Şangay’a ulaşmadı.

Bir şey balık

Bugün Paris kapalı, New York kapalı, Berlin kapalı, Delhi kapalı, Mumbai kapalı, Tokyo kapalı, dünyanın önemli ekonomik ve siyasi merkezleri kapalı, ancak Pekin ve Şanghay açık.

Her iki şehirde de Coronavirus etkisi görülmemektedir. Sadece birkaç vaka vardı, ancak virüsün Pekin ve Şangay üzerinde gerçek bir etkisi yoktu.

Bir şey balık.

Pekin, askeri liderleri de dahil olmak üzere Çin’in tüm liderlerinin yaşadığı şehirdir. Pekin’de kilitlenme yok.

Bir şey balık

Şangay, Çin ekonomisini yöneten şehirdir. Çin’in zengin başkentlerinin büyük endüstriler yaşadığı ve yönettiği Çin’in ekonomik başkentidir. Burada kilit yok, orada Coronavirüs’ün etkisi yok.

Bir şey balık

Pekin ve Şangay, Wuhan’a bitişik bölgelerdir. Wuhan virüsü dünyanın her köşesine ulaştı, ancak virüs Pekin ve Şangay’ı etkilemedi.

Bir şey balık

Bir başka önemli şey de, dünya hisse senedi piyasasının neredeyse yarı yarıya düşmesidir. Hindistan’da Nifty 12 binden 7 bine çıktı, ancak Çin’in hisse senedi piyasası 3000’de ve sadece 2700’e düştü.

Bir şey balık

Bu, Coronavirüs’ün Çin’in ekonomik üstünlük kazanmak için dünyada yıkım yaptığı bir biyokimyasal silah olduğunu düşünmeye bırakıyor.

Çin şimdi bu virüsü kontrol altına aldı, belki de dünyayla hiç paylaşmadıkları veya bunu yapmak için en iyi ilgileri olduğunda yapacakları panzehir / aşıya sahipler.

Bir şey balık

Hollywood yıldızları, Avustralya İçişleri Bakanı, İngiltere Başbakanı ve Sağlık Bakanı, İspanya Başbakanı’nın karısı, Kanada Başbakanı’nın karısı ve İngiltere Prensi Charles, diğerleri arasında Coronavirüs ile sözleşme imzaladı, ancak

ÇİN’DE TEK BİR SİYASİ LİDER DEĞİL, ÇİN’DE TEK BİR ASKERİ KOMUTAN DEĞİL Coronavirüs için pozitif test etti.

Bir şey balık!

“Çin 3. Dünya Savaşı’nı kazandı mı?” için 26 yanıt

Çorum merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-04-2020 13:56:26

Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan süper ötesi hayran bıraktı, saolun 11-04-2020 00:25:04

Karaman merkezden ben ahmet. Selamlar sayfan harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 11-04-2020 05:37:41

Kayseri merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 11-04-2020 10:07:50

Sinop merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 14-04-2020 20:33:12

Denizli merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-04-2020 22:05:47

Tokat merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 21-04-2020 03:03:29

Hakkari merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 23-04-2020 12:12:51

Adana merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha güzel, sağolun 24-04-2020 04:21:05

Yalova merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran edici, tebrikler 26-04-2020 17:36:12

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın süper ötesi iyi, sağolun 07-05-2020 10:35:12

Van merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfanız yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 07-05-2020 19:33:21

İstanbul merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:45:48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir