Kategoriler
Genel

Çin, ABD medyasını ve reddit’i kontrol ediyor ve Trump’ın gitmesini istiyor

Kimsenin daha büyük bir nedeni yok! Trump, Çin’e şimdiye kadarki en kötü ekonomik yıllarını verdi. Önümüzdeki 10 yıl içinde ekonomik iktidarda ABD’yi geçme yolundaydılar. Çin, milyonlarca Amerikalının medya kuruluşlarından ve sosyal medya kuruluşlarından, kozdan nefret etmek için kozdan nefret etmek için başka bir kariyer politikacısını seçmekten korkuyor. Kozun vazgeçeceğini hissediyorum. Beyin yıkanmış mafya tarafından yapılan tüm bu günlük taciz ve zorbalık onun için bile çok fazla. Tıpkı İsa’nın Nazi mafyası tarafından öldürüldüğü ve milyonlarca Yahudi gibi. Mevcut koz nefret çetesi onu ofisten çıkaracak ve Çin için normale dönecektir. Tüm dünyada hiç kimse çin kadar büyük bir güdüye sahip değildi.

… 41f4 tarafından gönderildi
[comments]

“Çin, ABD medyasını ve reddit’i kontrol ediyor ve Trump’ın gitmesini istiyor” için 6 yanıt

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa vallaha billaha çok güzel, tebrikler 01-07-2020 13:12:24

Ağrı merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-07-2020 18:26:11

Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan inan ki hayran bıraktı, saolun 03-07-2020 13:41:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir