Çin, ABD’de herhangi bir geri dönüşü veya riski olmayan bir iç savaşa nasıl başlayabilir?

1. Satın alma seçmen verilerinin veri tabanları karanlıkta (casuslarının onları henüz almadığını varsayarak)

2. Aynı seri numarasına sahip oy pusulalarının iki kopyasını yazdırın (oy pusulalarının kullandığı tek biçim budur)

3. Her iki oyu da aynı seçmen verileriyle doldurun, Trump için bir oy oyu, Biden için bir oy oyu

4. Seçim döneminde oy pusulalarını posta sistemine boşaltmak için ülke temsilcilerini ve işletmelerini kullanın

5. Trump ekibi oy toplamlarını görüyor, zafer ilan ediyor

6. Biden ekibi oy toplamlarını gördü, zafer ilan etti

7. Demokratlar ABD Capitol’de ikinci hükümet kurmaya çalışıyor

8. ABD’nin tüm askeri aygıtları, düşünsel ya da siyasi çizgilere ayrılıyor

9. İç savaş

10. Çin şimdi dünyanın önde gelen süper gücü

Balonlar çoğaltmak için çok önemsizdir, bunu yapmak için bir ulus devletin varlıklarını bile almaz. Herkes, özellikle de Amerika’dan gelir elde eden kârlı biri olabilir.

Herkes sadece bir tarafın veya diğer tarafın oy pusulalarını istifleme olasılığıyla ilgilidir. Birisi her iki tarafa istiflenirse kimse ne olacağını düşünmez.

Gerçekte kime oy verdiklerini öğrenmek için her oylamayı toplayıp incelemek ve her seçmenle görüşmek zorunda kalacaklardı. Asla önemli olan herhangi bir zaman diliminde yapılamazdı.

“Çin, ABD’de herhangi bir geri dönüşü veya riski olmayan bir iç savaşa nasıl başlayabilir?” üzerine 30 yorum

1. Erzurum merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 01-08-2020 09:23:48

2. Eskişehir merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız valla hayran edici, twitter da paylaştım 01-08-2020 10:00:19

3. Yozgat merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 11-08-2020 23:02:30

4. Giresun merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 16:36:29

5. Siirt merkezden ben ali. Selam web siten vallaha billaha çok güzel, tebrikler 02-10-2020 10:32:25

6. Gaziantep merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:23:08

7. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 03-10-2020 02:35:19

8. Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 07-10-2020 11:21:42

9. Bu konu : ” Çin, ABD’de herhangi bir geri dönüşü veya riski olmayan bir iç savaşa nasıl başlayabilir? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 36

10. Bu konu : ” Çin, ABD’de herhangi bir geri dönüşü veya riski olmayan bir iç savaşa nasıl başlayabilir? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 137

11. Bu konu : ” Çin, ABD’de herhangi bir geri dönüşü veya riski olmayan bir iç savaşa nasıl başlayabilir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 287

Yorum yapın