Kategoriler
Genel

Çin Afrika’yı ele geçirdi ve sonunda ABD’de iyi topraklara sahip olacak

Reddit site çapında yasaklı bir hesaptan yayın gönderme. Çin Nairobi’den Mombasa Kenya’ya milyar dolarlık bir demiryolu inşa etti. Mombasa okyanus ve güzel suları ve sahneleri yanında büyük bir turistik noktadır. Uganda ve Kenya’da ve tüm Afrika’da bir sürü Çinli. Ayrıca, Çin Etiyopya’da Afrika Birliği merkezini kurdu ve bu çok paraya mal oldu ve güzel görünüyor.

Çin ayrıca ABD’nin Batı Kıyısı’nı pahalı hale getirdi (özellikle herhangi bir evin şu anda 500 bin dolar gibi olduğu ve Los Angeles’ta ve okyanus boyunca birçok şehirde en ucuza sahip olduğu California).

Çin adamları devralmaya korkuyor ve sonunda bir dünya süper gücü haline gelecek. Bence bu dini kitapların bahsettiği Gog ve Magog olabilir. Gog ve Magog’un açıklamalarından biri, yanak kemikleri ve hepsi ile Asya’ya benzemeleri.

ABD’nin Çin’e büyük borcu olması, ona “Yeni Çin” olabilecek Montana’yı ve Kuzey Amerika’da yeni bir ayrı ülke olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=zQV_DKQkT8o

Ayrıca, Kenya’da Çinli fahişelerin orada sattıklarını fark ettim.

“Çin Afrika’yı ele geçirdi ve sonunda ABD’de iyi topraklara sahip olacak” için 6 yanıt

Rize merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 17-06-2020 08:40:50

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz valla çok güzel, sağolun 23-06-2020 00:28:34

Mardin merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 01-07-2020 13:16:05

Diyarbakır merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi valla iyi, sosyal medyada paylaştım 02-07-2020 17:42:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir