Bu yazıyı Amerikalı olmayan bir beyaz olmayan olarak yazıyorum.

1950-2000 yılları arasında ABD’yi bu kadar büyük yapan kapitalizmdi. Hiç kimse cinsiyet veya ırk eşitliği ile ilgilenmiyordu ve ülke bir bütün olarak saf bireysel yeteneklere dayalı olarak işliyordu. Bu, Amerika’nın özgür dünyanın lideri olmasına ve küresel ekonomiyi dikte etmesine izin verdi.

Şimdi, erkekler pozisyon için daha uygun olmasına rağmen, her büyük şirket aktif olarak rolleri kadınlarla ve beyaz olmayan insanlarla doldurmaya çalışıyor. Artık “sadece kadın” pozisyonlarımız bile var.

Cinsiyet eşitliği adına ayrımcılık, doğası gereği çok anti-kapitalisttir. Bu davranışın kabul edilmesinin tek nedeni, tüm nüfusun sosyal medya aracılığıyla beyninin yıkanmasıdır. Reddit ön sayfası çok iyi bir örnektir. Siyahlar öfkeliyken beyaz insanları işlemedikleri veya göz yummadıkları suçlar için suçlu hissettirmek için tasarlandı. Kadınlar erkeklerden nefret etmeye başlarken, erkekler varoluşlarından dolayı kendilerini suçlu hissederler. Bu, Google araması, facebook beslemeleri, youtube beslemeleri ve tiktok için geçerlidir.

Solcu fikirler, hiç kimse farkına varmadan saldırgan bir şekilde herkesin zihnine itiliyor. Bu, Amerika ekonomisini gerçekten etkiledi çünkü artık yetenekli insanlar işe alınmıyor. Bunun yerine işe alma, ırk ve cinsiyet normlarına dayalıdır. Bu, sonunda sosyal üretkenliğe ve büyümenin azalmasına yol açacak.

Bütün bunlar gerçekten Çin’e fayda sağlıyor.

Author

9 Comments

1. Merhaba sayfan inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

2. Bu konu : ” Çin, Amerika’nın sosyal dokusunu parçalamaya çalışıyor. ” çok güzel. Slm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 364

3. Bu konu : ” Çin, Amerika’nın sosyal dokusunu parçalamaya çalışıyor. ” çok güzel. Slm web siten vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 82

4. Bu konu : ” Çin, Amerika’nın sosyal dokusunu parçalamaya çalışıyor. ” çok güzel. Selam web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 366

5. Antalya merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-03-2021 22:27:54

6. Malatya dan kimler var. Çin, Amerika’nın sosyal dokusunu parçalamaya çalışıyor. . Selamın aleyküm sayfa yeminle mükemmel, şukuladım , doruk – 476

7. Kırıkkale dan kimler var. Çin, Amerika’nın sosyal dokusunu parçalamaya çalışıyor. . Mrb bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 475

8. Bu konu : ” Çin, Amerika’nın sosyal dokusunu parçalamaya çalışıyor. ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 255

9. Bu konu : ” Çin, Amerika’nın sosyal dokusunu parçalamaya çalışıyor. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 325

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link