Çin bu “savaşı” zaten kazanmış olabilir mi ve Tek Dünya Düzeni zaten küresel olarak kurulmuştu ve geçişi kolaylaştırmak için batıda yavaş kaynar bir kurbağa gibi uygulandığını görüyor muyuz?

Etrafımda tekmelediğim bir fikir.

• Dünyanın birçok açıdan üretimi şu anda Çin kontrolü altında (mallar, ilaç üretimi, gıda vb.)

• Öte yandan ABD, WHO’nun büyük bir fonuydu ve virüsün ortaya çıktığı iddia edilen Wuhan laboratuvarında araştırma yapmak için milyarlarca dolar gönderdi (yani Çin ile işbirliği … büyük bir keşif yaparsak, sadece sokakta yürüdüklerini ve kendilerine “çare” gibi sırlarını saklayacaklarını düşünmüyor musunuz?)

• Kontak izleme / sosyal puanlar / rampa sansürü zaten var ve vidalar burada hızla sağlam bir şekilde oluşturdukları ve “Beta testi” yaptıkları bir yöne doğru dönüyor.

• Fiziksel Amerikan para biriminden hızlı hareket ve dijital para birimine doğru yol alır.

• Çin, borcumuzun büyük bir kısmına sahip ve muhtemelen önümüzdeki aylarda başka bir ağır yığın satın alacak ve bu da aşılmaz bir miktara yol açacak. Özellikle tüm işaretler büyük bir “İsa’ya gel” anına işaret ettiği için, ekonomi bu sonbaharda uyarıcı kurtarmaların yıpranması ve çaresizliğin devam etmesi sonrasında bu sonbaharda kondisyon sonrası aşınmasını gösteriyor.

Aksini gösteren söylemlere rağmen, ABD’nin Çin’e ne kadar yakından bağlı / bağımlı olduğu büyüleyici. Bu, Tek Dünya Düzeni’nin halihazırda çalışmakta olduğunu gösteriyor mu, ancak yurt içinde hâlâ egemen olduğumuz / kaderimizin kontrolü altında olduğumuz yanılsaması var mı? Yoksa yavaş yavaş kaynar kurbağa mı, az çok bitmiş bir anlaşma mı ve hala “özgür” olduğumuz fikrinden besleniyor muyuz?

“Çin bu “savaşı” zaten kazanmış olabilir mi ve Tek Dünya Düzeni zaten küresel olarak kurulmuştu ve geçişi kolaylaştırmak için batıda yavaş kaynar bir kurbağa gibi uygulandığını görüyor muyuz?” üzerine 25 yorum

1. Kırşehir merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 08-07-2020 19:08:53

2. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 12-07-2020 10:21:46

3. Çorum merkezden ben ziya. Selamlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 29-07-2020 05:19:03

4. Yalova merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok iyi, face de paylaştım 16-08-2020 20:52:01

5. Kırklareli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın inanki hoşuma gitti, saolun 10-09-2020 13:07:42

6. Gaziantep merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran edici, teşekkürler 02-10-2020 11:25:12

7. Yozgat merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 06-10-2020 16:52:25

8. Aydın dan kimler var. Çin bu “savaşı” zaten kazanmış olabilir mi ve Tek Dünya Düzeni zaten küresel olarak kurulmuştu ve geçişi kolaylaştırmak için batıda yavaş kaynar bir kurbağa gibi uygulandığını görüyor muyuz? . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, sağolun , ali – 366

Yorum yapın