Bu yüzden Çin (özellikle Çin Uzay Programı) görünüşe göre Dünya’nın ötesinde zeki yaşamı keşfetmekle ilgili bir tweet attı. Ayrıca, sözde BM onayıyla desteklendi. Ben tweetlemiyorum, FB veya Insta falan yok. Bu konuda başka bilgisi olan var mı?

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” Çin, ET’yi mi buldu? ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha güzel, şukuladım , – 448

2. Muş merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 26-04-2021 13:42:56

3. Mrb bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

4. Kırklareli dan kimler var. Çin, ET’yi mi buldu? . selamun aleyküm siten inanılmaz güzel, tebrikler , hatice – 469

5. Şanlıurfa merkezden ben memo. Merhabalar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-05-2021 23:09:05

6. Afyon merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, şukuladım 04-05-2021 13:59:00

7. Burdur dan kimler var. Çin, ET’yi mi buldu? . Selam sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 464

8. Kırklareli dan kimler var. Çin, ET’yi mi buldu? . Slm web sitesi inanılmaz güzel, şukuladım , ahmet – 367

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link