Çin Hindistan’ı kızdırmaya çalışmıyor, birisinin ya da bir şeyin kaçmasını engellemeye çalışıyor

Bu son haftalarda beni hep rahatsız etti. Çin, Hindistan’a karşı neden bu kadar agresif? Ekonomik bir güç merkezidirler ve diğer ülkelerdeki bu ekonomik gücü güçlendirdikleri gösterilmiştir. Askeri harekat, dış politikada Çin hükümetinin ayırt edici özelliği olma eğiliminde değildir. Ve bu, Çin’in, ülkesinden gelenleri göz önünde bulundurarak birini kızdırması için tartışmasız en kötü zamandır. Bir Hindistan önce asker göndermedi, bu yüzden harekete geçen Çin oldu.

Benim teorim, bir şeyin veya birinin kaçmasını engellemeye çalışıyorlar. Çin’de insan hakları ihlallerinin bir listesi var ve eğer biri doğru görüntüleri çekerse, gerçekten işleri değiştirebilir. Ya da muhtemelen klonlardan yapay zekaya kadar her şeyi denedikleri için (cidden değil, onların gerçek bir klon atı: https://time.com/5886467/clone-endangered-przewalskis-horse-zoo/ ) evcil hayvanlarından biri serbest kalmış olabilir. Bunlar gerçekten mantıklı olan şeylerdir, her şey düşünüldüğünde,

“Çin Hindistan’ı kızdırmaya çalışmıyor, birisinin ya da bir şeyin kaçmasını engellemeye çalışıyor” üzerine 18 yorum

1. Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 10-09-2020 21:33:23

2. Iğdır merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 19-09-2020 00:27:40

3. Siirt merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-09-2020 07:52:45

4. Şırnak merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 25-09-2020 17:47:55

5. Osmaniye merkezden ben doruk. Selam sayfanız vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:33:07

6. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Yozgat merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 04-10-2020 09:59:23

8. Yozgat merkezden ben doruk. Mrb siten süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 19-10-2020 05:27:41

Yorum yapın