Nazi Almanyasının nasıl olabileceğini hala anlamıyorsan, sadece Çin'e bakın doğru biliyorum.

Herkes gözetimi biliyor. Sansür hakkında herkes biliyor. Herkes toplama kamplarını biliyor. Herkes organ toplamayı biliyor. Herkes köle emeğini bilir. Herkes siyasi infazları biliyor. Herkes Tayvan'ı biliyor. Herkes Çin hükümetinin vatandaşlarıyla istediği her şeyi yapabileceğini biliyor: onlara eskiden şiling şimdi domuzlar gibi davranın, öldürün, atın, barkodlarla etiketleyin, herhangi bir nedenle kutulara itin.

Çin hükümeti, her zaman korkunç şeyler yapan kesinlikle hiçbir sorumluluk altında olmayan bir diktatörlüktür – yine de, ondan uzaklaşabilirler, çünkü liderlerimiz ya çok korkuyorlar ya da bu konuda bir şeyler yapmak için statükolarını korumaya çalışıyorlar.

Bu arkadaşlarım, şu an yürüdüğümüz bok hakkında bilmeniz gereken tek şey: Çin'de canavarlar tarafından yönetilen bir milyar insan var, ancak hükümetlerimiz, tıpkı İkinci Dünya Savaşı'nda olduğu gibi müttefikler gibi, artık yapamayana kadar korkak oyununu oynamaya devam edecekler.

Kötülük ya HER ŞEYİ devralana kadar ya da sonunda direnç bulana kadar büyüyecek.

Bir gün, Çin çöplerini diğer insanların bahçelerine dökmeye başlayacak ve daha sonra saklanmayacak. O gün hızlı geliyor. O zaman savaşmalıyız, ama çok daha büyük bir maliyetle.

Sadece farkında olun, bu konuda sırtımızı izleyen kimse yok. Bu dövüşte yalnızız. Ellerini tüfeğe alabilirsen, hemen şimdi yap. Yakın çevrenizde bir milis oluşturabilirseniz, hemen şimdi yapın. Etrafınızdaki iyi insanları toplayın ve ailenizi savunmaya hazır olun. Hazır olun, çünkü ya şeytanın peşine düşmek zorundayız ya da Kötülük sonunda kapılarımıza çarpacak ve hükümetin bu konuda HİÇBİR ŞEY yapmayacak – Tıpkı doğru bir şey yapmadıkları gibi. İkinci senaryo her geçen gün çok daha muhtemel görünüyor.

Author

124 Comments

1. Selamlar web siten vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siten valla dikkat çekici, face de paylaştım

3. İstanbul merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok güzel, teşekkürler 08-02-2020 00:06:17

4. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran edici, face de paylaştım

5. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi güzel, face de paylaştım

6. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

7. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun

8. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa cidden dikkatimi çekti, şukuladım 12-02-2020 00:20:14

9. Selamın aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım

10. Gaziantep merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-02-2020 20:16:51

11. Adıyaman merkezden ben banu. Merhabalar sayfa cidden hayran edici, saolun 18-02-2020 02:54:59

12. Çankırı merkezden ben banu. Merhabalar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 20-02-2020 15:03:17

13. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım

14. Osmaniye merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi vallaha mükemmel, teşekkürler 06-03-2020 15:54:41

15. Van merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 07-03-2020 16:36:29

16. Yalova merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımınız vallaha mükemmel, tebrikler 08-03-2020 08:08:28

17. Eskişehir merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız inan ki çok iyi, sağolun 15-03-2020 08:16:34

18. merhaba arkadaşlar siten vallaha güzel, facebookta paylaştım

19. Kırklareli merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-03-2020 16:07:15

20. Kırşehir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok iyi, şukuladım 23-03-2020 20:41:30

21. Denizli merkezden ben banu. Merhabalar sayfan ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 30-03-2020 20:24:13

22. Selam web sitesi valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

23. selamun aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, şukuladım

24. Eskişehir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi dikkat çekici, saolun 31-03-2020 15:22:01

25. Osmaniye merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın cidden çok iyi, facebookta paylaştım 01-04-2020 01:41:50

26. Muğla merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 03-04-2020 03:28:58

27. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım

28. Amasya merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-04-2020 15:39:11

29. Kocaeli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 11-04-2020 08:19:44

30. Selam siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

31. Kırşehir merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 19-04-2020 09:31:10

32. Denizli merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 19-04-2020 12:07:28

33. Düzce merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hayran edici, teraziye tıkladım 20-04-2020 11:23:15

34. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım 23-04-2020 15:26:25

35. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 25-04-2020 08:35:35

36. İzmir merkezden ben doruk. Slm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 26-04-2020 10:51:10

37. Gaziantep merkezden ben banu. Selamlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, saolun 27-04-2020 17:21:25

38. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun

39. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 29-04-2020 18:33:30

40. Şırnak merkezden ben ali. Mrb paylaşım vallaha güzel, saolun 30-04-2020 22:18:59

41. Yozgat merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, saolun 03-05-2020 01:41:53

42. Giresun merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 03-05-2020 08:14:47

43. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım

44. Mersin merkezden ben doruk. Selam paylaşımın harbiden mükemmel, şukuladım 04-05-2020 14:12:21

45. Elazığ merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 09-05-2020 14:31:50

46. Selamlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Erzurum merkezden ben Emine. Mrb siteniz süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 10-05-2020 01:07:34

48. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, saolun

49. Selam herkese sayfan inanki çok güzel, teraziye tıkladım

50. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, teraziye tıkladım

51. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 10-06-2020 12:34:26

52. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler

53. Mrb web siten vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım

54. Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Zonguldak merkezden ben gaye. Selam web siteniz valla mükemmel, face de paylaştım 11-07-2020 10:09:38

56. Düzce merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 11-07-2020 18:03:29

57. Bilecik merkezden ben ali. Merhaba siteniz inanılmaz çok iyi, şukuladım 07-08-2020 02:29:17

58. Konya merkezden ben mehmet. Mrb sayfan inan ki mükemmel, face de paylaştım 19-08-2020 03:43:02

59. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz güzel, şukuladım

60. Gümüşhane merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-09-2020 16:51:06

61. Merhabalar web siten ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

62. Bolu merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 04-10-2020 10:57:07

63. Samsun dan kimler var. Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 149

64. Selamlar siteniz vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

65. Bu konu : ” Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. ” çok güzel. Selam siteniz inanılmaz çok iyi, teşekkürler , banu – 465

66. Kırklareli dan kimler var. Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 299

67. Merhaba herkese siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler

68. Bu konu : ” Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, saolun , doruk – 342

69. Gürbüz Reply

Bartın dan kimler var. Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. . Selam herkese paylaşımınız inanki çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 28

70. Bu konu : ” Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa valla iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 171

71. Gümüşhane dan kimler var. Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. . selamun aleyküm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 484

72. selam arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım

73. Mardin merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web siten vallaha iyi, tebrikler 17-11-2020 12:31:21

74. Sivas dan kimler var. Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. . Merhaba web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 166

75. Bayburt dan kimler var. Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. . Merhaba paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 413

76. Bu konu : ” Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha dikkat çekici, tebrikler , ziya – 153

77. Diyarbakır dan kimler var. Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. . Mrb bu web sitesi valla iyi, face de paylaştım , ahmet – 68

78. Muş dan kimler var. Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. . Merhaba herkese sayfan inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 61

79. Bolu merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 11-12-2020 14:44:10

80. Ardahan merkezden ben . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok iyi, sağolun 15-12-2020 23:08:07

81. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

82. Merhaba web sitesi gerçekten hayran bıraktı, saolun

83. Tokat dan kimler var. Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. . Merhabalar siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım , ziya – 45

84. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 85

85. Bu konu : ” Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. ” çok güzel. Selam sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 83

86. Merhaba sayfan gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

87. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. . Mrb sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 93

88. Bu konu : ” Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 290

89. Bu konu : ” Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok iyi, şukuladım , Hasan – 326

90. Gürbüz Reply

Mrb siten yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

91. Karabük merkezden ben . Selamlar sayfan valla hayran edici, tebrikler 05-02-2021 20:47:39

92. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. . Mrb sayfa vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 336

93. Gürbüz Reply

Burdur merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 18-02-2021 08:04:51

94. Tokat dan kimler var. Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. . Merhaba herkese sayfa süper ötesi iyi, tebrikler , emin – 359

95. Selam herkese sayfan valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

96. Bu konu : ” Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın valla çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 417

97. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

98. Yozgat dan kimler var. Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. . Merhabalar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 446

99. Selamlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

100. Isparta merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-03-2021 04:53:12

101. Bu konu : ” Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 329

102. Bu konu : ” Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki iyi, teraziye tıkladım , ziya – 313

103. Selamlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

104. Bu konu : ” Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 248

105. Düzce merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 19-04-2021 12:24:29

106. Bolu dan kimler var. Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. . Merhabalar siteniz süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 396

107. Çorum dan kimler var. Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. . Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım , emin – 254

108. İzmir dan kimler var. Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. . Merhabalar sayfan harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 392

109. Kocaeli dan kimler var. Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. . Selam sayfanız vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , – 323

110. Bu konu : ” Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 416

111. Selamlar siteniz süper ötesi hayran edici, sağolun

112. elif yılmaz Reply

Karabük dan kimler var. Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 398

113. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan inan ki güzel, sağolun 13-05-2021 10:50:15

114. Bu konu : ” Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 456

115. Tokat dan kimler var. Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. . Slm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 17

116. Tekirdağ dan kimler var. Çin hükümeti insanları kutulara sokabilir ve uluslararası topluma herhangi bir açıklama yapmadan uzaklaşabilirse, durumlarını korumak için bizi bir kıyma makinesine atacak olan korkaklar tarafından yönetildiğimize dair nihai kanıtınız var. quo. . Merhabalar sayfan cidden hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 281

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link