NWO, Çin’i yerine geri koymak için can atıyor, ancak nükleer bir savaş riskini göze alamazlar, bu yüzden tuzaklarını yavaş yavaş kuruyorlar. Bir gün aniden Çin’e saldırılacak. Şok ve korku onları birleşik güçlerin gücüne karşı savunmasız bırakacaktır.

Politikacılar sadece aktörler ama arkalarındaki gerçek iktidar ajanlarının artık net bir gündemi var. Çin değiştirilebilir, iğrenç ucuz ürünleri ve insan hakları ihlalleriyle kapitalizmin en kötü oyuncusu haline geldi. Bu dünya için bir varlıktan çok bir yük.

Kıyamet günü yakındır.

…ukjk tarafından gönderildi
[comments]

Author

25 Comments

1. Elazığ merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa inanılmaz çok iyi, tebrikler 25-08-2021 07:57:41

2. Bu konu : ” Çin ile Savaş: Bin yılın en büyük jeopolitik tehdidi ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 115

3. Bu konu : ” Çin ile Savaş: Bin yılın en büyük jeopolitik tehdidi ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 50

4. Sinop merkezden ben ali. Selam paylaşım cidden güzel, teşekkürler 25-08-2021 09:42:16

5. Zonguldak dan kimler var. Çin ile Savaş: Bin yılın en büyük jeopolitik tehdidi . Selamlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 447

6. Bitlis merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız vallaha hayran bıraktı, sağolun 26-08-2021 20:28:02

7. Bu konu : ” Çin ile Savaş: Bin yılın en büyük jeopolitik tehdidi ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 439

8. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa valla dikkatimi çekti, saolun 27-08-2021 22:41:29

9. Çankırı merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım 29-08-2021 07:24:49

10. Bu konu : ” Çin ile Savaş: Bin yılın en büyük jeopolitik tehdidi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 109

11. Bu konu : ” Çin ile Savaş: Bin yılın en büyük jeopolitik tehdidi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 44

12. Bu konu : ” Çin ile Savaş: Bin yılın en büyük jeopolitik tehdidi ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 99

13. Bu konu : ” Çin ile Savaş: Bin yılın en büyük jeopolitik tehdidi ” çok güzel. Selam sayfanız cidden mükemmel, şukuladım , doruk – 3

14. Bu konu : ” Çin ile Savaş: Bin yılın en büyük jeopolitik tehdidi ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , banu – 265

15. Malatya merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa ciddiyim hayran edici, tebrikler 09-09-2021 05:29:46

16. Bu konu : ” Çin ile Savaş: Bin yılın en büyük jeopolitik tehdidi ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 344

17. Van merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 11-09-2021 16:55:43

18. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

19. selamun aleyküm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

20. Bu konu : ” Çin ile Savaş: Bin yılın en büyük jeopolitik tehdidi ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden dikkat çekici, tebrikler , doruk – 92

21. Bu konu : ” Çin ile Savaş: Bin yılın en büyük jeopolitik tehdidi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 21

22. İzmir merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 21-09-2021 16:04:14

23. Bu konu : ” Çin ile Savaş: Bin yılın en büyük jeopolitik tehdidi ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 108

Write A Comment