Ve muazzam bir başarıydı. Çinliler zaten aşırı nüfuslu olduklarından ve bireysel yaşamlara değer vermediklerinden, virüsten kolayca kurtulabileceklerini biliyorlardı, oysa diğer ülkeler ve Batı bu virüsten sakat kalacaktı. Şimdi Hong Kong komünist seçkinlerin eline geri döndü, Trump gitti ve kimse gelecek için planlarının peşinden koşmaktan vazgeçmiyor. Onları orada olup biten soykırım için çağırmayacaklar bile.

Author

11 Comments

1. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siteniz gerçekten güzel, tebrikler

2. Bu konu : ” Çin, küresel egemenliğe yükselişini hızlandırmak, Trump’ı yenmek ve Hong Kong’daki demokrasi yanlısı hareketi susturmak için kasıtlı olarak dünyaya covid’i yayınladı. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 393

3. Düzce dan kimler var. Çin, küresel egemenliğe yükselişini hızlandırmak, Trump’ı yenmek ve Hong Kong’daki demokrasi yanlısı hareketi susturmak için kasıtlı olarak dünyaya covid’i yayınladı. . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 198

4. Edirne merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-02-2021 23:19:33

5. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 10-03-2021 09:56:08

6. Kocaeli merkezden ben Hasan. Selam paylaşımınız inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 14-03-2021 00:59:07

7. Bu konu : ” Çin, küresel egemenliğe yükselişini hızlandırmak, Trump’ı yenmek ve Hong Kong’daki demokrasi yanlısı hareketi susturmak için kasıtlı olarak dünyaya covid’i yayınladı. ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 24

8. Afyon merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-03-2021 00:41:20

9. Bu konu : ” Çin, küresel egemenliğe yükselişini hızlandırmak, Trump’ı yenmek ve Hong Kong’daki demokrasi yanlısı hareketi susturmak için kasıtlı olarak dünyaya covid’i yayınladı. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok güzel, tebrikler , ahmet – 249

10. Gaziantep merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten inanki mükemmel, saolun 19-04-2021 13:15:23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link