Çin Kontrolü veya Filipinler’i İşgal Ettikten Sonra ABD için Oyun Biter, çünkü Çin artık Güneydoğu Asya’ya giren ABD ticaret gemilerini, savaş gemilerini veya uçakları engelleyebilir. Ayrıca Filipinler’i, Dışarıdan gelenlerin Güney Doğu Asya veya Güney Çin Deniz Ticaret Yollarına girmesini engellemek için bir Ara Bölge veya Kapı olarak yapacaklar.

Çin, Filipinler’i kontrol edip işgal ettikten sonra Güney Çin Denizi’ne giren AB ve ABD Ticaret Gemilerine de Vergi Tarifesi koyabilir.

ABD’nin Çin’den Filipin’i kaybetmekten korkmasının nedeni de budur, bu ülke Güney Çin Denizi’ndeki Ticaret Yollarını kontrol edebilen konumu nedeniyle bir Strateji lokasyonudur, aynı zamanda orada yaşamak korkutucu olabilir çünkü bir Battlefield olabilir. her zaman tıpkı Polonya gibi.

2.Dünya Savaşı’ndan sonra ABD hükümeti Filipinler’e Bağımsızlık vermesinden pişmanlık duyuyor çünkü burası için harika bir stratejik yer olduğunu fark ettiler, örneğin Filipinler’e nükleer savaş başları koyarak Çin, Kuzey Kore, Rusya ya da herhangi bir şekilde kolayca vurabilmeleri için hegemonya gibi. Orada Agais olmayan Asya Ülkesi Hegemonya ve Etkisi. Daha sonra Pasifik veya Güney Doğu Asya’daki ticaret yollarını bile kontrol edebilirler.

Çin ayrıca Filipinler’de güçlü bir ABD etkisi görüyor ve onu yok etmek için her şeyi yapmaya çalışıyorlar. Çin, Filipin’deki ABD etkisinin yerini almak istiyor, böylece ona bir üs kurup Güney Doğu Asya’nın içindeki tüm ticaret yollarını kontrol edebilsinler. Ardından, Güney Doğu Asya ya da Güney Çin Denizi’ne girmeye çalışan ABD Ticaret Gemisi gibi yabancılara bir Vergi Tarifesi koyun ya da koyun.

Tehdit hiçbir zaman son günkü gibi işlemediğinden, muhtemelen Filipinler ekonomisini ele geçirerek başka bir şey yapmaya çalışacaklar ve onları Filipinler içindeki tüm ABD etkisini durdurmaları için tehdit edecekler.

AB’deki bazı ülkeler Çin’in Küresel Ticaret Hakimiyeti’nin bir parçası olmadıkça, bu kesinlikle Almanya olabilir veya Sırbistan ve Beyaz Rusya olabilirse, yalnızca ABD, AB’yi de içermekle tehdit etmeyecek. Pasifik’te Küresel Ticaret Hakimiyeti başarılı olursa, bu ülke temelde Çin tarafından VIP muamelesi görür.

Düzenleme: Savaş Gemisi Değil 200 Gemidir lol

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” Çin Neden Filipinler’e 200 Savaş Gemisi Gönderdi? Hedef nedir? sana nedenini söylüyorum … ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , – 127

2. Ağrı merkezden ben banu. Selam sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 27-03-2021 12:09:25

3. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz cidden çok iyi, twitter da paylaştım 27-03-2021 12:09:54

4. Sakarya merkezden ben memo. Selam web siten vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 27-03-2021 12:13:18

5. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfanız inan ki hayran edici, sağolun

6. Bu konu : ” Çin Neden Filipinler’e 200 Savaş Gemisi Gönderdi? Hedef nedir? sana nedenini söylüyorum … ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 482

7. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

8. Bu konu : ” Çin Neden Filipinler’e 200 Savaş Gemisi Gönderdi? Hedef nedir? sana nedenini söylüyorum … ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , – 166

9. Bu konu : ” Çin Neden Filipinler’e 200 Savaş Gemisi Gönderdi? Hedef nedir? sana nedenini söylüyorum … ” çok güzel. Selam herkese siteniz inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 108

10. Yozgat dan kimler var. Çin Neden Filipinler’e 200 Savaş Gemisi Gönderdi? Hedef nedir? sana nedenini söylüyorum … . Selamlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 202

11. Bu konu : ” Çin Neden Filipinler’e 200 Savaş Gemisi Gönderdi? Hedef nedir? sana nedenini söylüyorum … ” çok güzel. selam arkadaşlar siten süper ötesi çok güzel, teşekkürler , ali – 443

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link