Kategoriler
Genel

Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor

*** Yani, bilirsiniz, onlar kötü insanlar değil, millet *** -Çin’de Pekin Biden!

Bugünden Kasım ayına kadar her şey Çin hakkında !!!

Savaş istiyorlar hapis değil

Obama yönetiminde Amerikan F35 Teknolojisinin çalınması

BHR’nin AVIC ile birleşmesinden bir yıl önce, Wall Street Journal havacılık şirketinin ABD F-35 gizli savaşçısı ile ilgili teknolojileri çaldığını ve bunları kendi gizli savaşçıları J-31’e dahil ettiğini bildirdi. AVIC ayrıca ABD drone sistemlerini çalmak ve bunları kendi sistemlerini üretmek için kullanmakla suçlanıyor.

2000 Chinese Spies under investigation in the US (Warning: Reddits Sino Gang Honey pot – will be buried soon) from conspiracy

Kerry & Bidens’e ZTE, F35 ve Hunter Biden playboy parası ile ilgili ek yayınlar

Biden and the revival of China relations – ZTE, the Huawei and 5g going forward from wallstreetbets

Obamacare Reçete Armageddon ve U Penn Bağlantısı

Obamacare Armageddon on the pharmaceutical side? from wallstreetbets

ZTE ve Pentagon’u nasıl rahatsız ettiklerini belirttiler. . Bu bok gerçek. İç Savaş gelen safe güvende kal çünkü lanet hakkında bilgi savaşları defcon 5 gidin.

Amerika’yı ve özgür dünyayı kurtarın 🙏

Her gün Çin. Bizi susturup kazanmalarına izin verme

Düzenleme: gerçek haber – onun iplik kontrol biz savaşın eşiğinde, büyük ölçüde! https://mobile.twitter.com/IndoPac_Info/

“Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor” için 33 yanıt

Ankara merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten harbiden hayran edici, teşekkürler 12-07-2020 09:26:45

Van merkezden ben banu. Merhaba paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-07-2020 14:32:45

Aydın merkezden ben banu. Merhaba sayfan süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 30-07-2020 18:20:39

Isparta merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-08-2020 12:19:47

Kırşehir merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2020 19:13:08

Sivas merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 31-08-2020 00:07:33

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan yeminle hayran bıraktı, saolun 05-09-2020 15:05:50

Gaziantep merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım 09-09-2020 01:23:22

İzmir merkezden ben ali. Merhaba sayfa inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 12-09-2020 20:38:48

Muğla merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-09-2020 22:23:16

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 22-09-2020 06:48:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir