*** Yani, bilirsiniz, onlar kötü insanlar değil, millet *** -Çin’de Pekin Biden!

Bugünden Kasım ayına kadar her şey Çin hakkında !!!

Savaş istiyorlar hapis değil

Obama yönetiminde Amerikan F35 Teknolojisinin çalınması

BHR’nin AVIC ile birleşmesinden bir yıl önce, Wall Street Journal havacılık şirketinin ABD F-35 gizli savaşçısı ile ilgili teknolojileri çaldığını ve bunları kendi gizli savaşçıları J-31’e dahil ettiğini bildirdi. AVIC ayrıca ABD drone sistemlerini çalmak ve bunları kendi sistemlerini üretmek için kullanmakla suçlanıyor.

2000 Chinese Spies under investigation in the US (Warning: Reddits Sino Gang Honey pot – will be buried soon) from conspiracy

Kerry & Bidens’e ZTE, F35 ve Hunter Biden playboy parası ile ilgili ek yayınlar

Biden and the revival of China relations – ZTE, the Huawei and 5g going forward from wallstreetbets

Obamacare Reçete Armageddon ve U Penn Bağlantısı

Obamacare Armageddon on the pharmaceutical side? from wallstreetbets

ZTE ve Pentagon’u nasıl rahatsız ettiklerini belirttiler. . Bu bok gerçek. İç Savaş gelen safe güvende kal çünkü lanet hakkında bilgi savaşları defcon 5 gidin.

Amerika’yı ve özgür dünyayı kurtarın 🙏

Her gün Çin. Bizi susturup kazanmalarına izin verme

Düzenleme: gerçek haber – onun iplik kontrol biz savaşın eşiğinde, büyük ölçüde! https://mobile.twitter.com/IndoPac_Info/

Author

91 Comments

1. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

2. Mrb bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

3. Selamın aleyküm sayfan yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

4. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok güzel, şukuladım

5. Ankara merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten harbiden hayran edici, teşekkürler 12-07-2020 09:26:45

6. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz cidden iyi, teşekkürler

7. Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

8. Van merkezden ben banu. Merhaba paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-07-2020 14:32:45

9. selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran edici, sağolun

10. Aydın merkezden ben banu. Merhaba sayfan süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 30-07-2020 18:20:39

11. Gaziantep merkezden ben Emine. Selamlar siteniz inanılmaz çok iyi, saolun 01-08-2020 07:56:22

12. selamun aleyküm siteniz vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. merhaba arkadaşlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

14. Mrb sayfa vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Isparta merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-08-2020 12:19:47

16. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm siten inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

17. Kırşehir merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2020 19:13:08

18. selam arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, sağolun

19. Adıyaman merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 22-08-2020 18:39:26

20. Kilis merkezden ben ahmet. Merhaba siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 27-08-2020 02:01:31

21. selamun aleyküm bu web sitesi cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

22. Merhabalar paylaşımınız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Giresun merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız valla hoşuma gitti, sağolun 28-08-2020 16:53:41

24. Sivas merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 31-08-2020 00:07:33

25. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi mükemmel, tebrikler

26. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan yeminle hayran bıraktı, saolun 05-09-2020 15:05:50

27. Gaziantep merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım 09-09-2020 01:23:22

28. İzmir merkezden ben ali. Merhaba sayfa inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 12-09-2020 20:38:48

29. Gürbüz Reply

Muğla merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-09-2020 22:23:16

30. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 22-09-2020 06:48:09

31. Aydın merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa cidden güzel, saolun 28-09-2020 11:29:50

32. Trabzon merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız valla dikkatimi çekti, tebrikler 29-09-2020 23:41:53

33. Iğdır merkezden ben ahmet. Selamlar sayfa cidden çok iyi, face de paylaştım 02-10-2020 11:26:14

34. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

35. Kütahya dan kimler var. Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor . Mrb siteniz valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 55

36. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 27-10-2020 06:07:13

37. İstanbul merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 28-10-2020 19:28:13

38. Tunceli merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi ciddiyim çok güzel, saolun 29-10-2020 08:33:18

39. Amasya merkezden ben memo. Mrb sayfanız süper ötesi mükemmel, teşekkürler 29-10-2020 21:03:14

40. Erzincan dan kimler var. Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor . Merhaba herkese web siten inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , – 359

41. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor ” çok güzel. selamun aleyküm siten yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 384

42. Batman merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, saolun 31-10-2020 09:59:14

43. Samsun merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 31-10-2020 22:48:58

44. Bartın dan kimler var. Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor . Selamın aleyküm web sitesi vallaha hayran edici, saolun , ahmet – 96

45. Muş merkezden ben Emine. Merhabalar siten ciddiyim çok güzel, tebrikler 05-11-2020 23:31:22

46. Bursa dan kimler var. Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor . Slm sayfa harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 453

47. Bayburt dan kimler var. Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor . Selam siten valla çok iyi, face de paylaştım , hatice – 396

48. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, facebookta paylaştım

49. Selamın aleyküm paylaşım harbiden güzel, linkedinde paylaştım

50. İstanbul merkezden ben gaye. Merhabalar web siten gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 29-11-2020 19:58:10

51. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 78

52. Bu konu : ” Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 295

53. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 451

54. Osmaniye dan kimler var. Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor . merhaba arkadaşlar web siten yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 483

55. Bu konu : ” Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , – 354

56. Kırklareli dan kimler var. Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor . Merhaba herkese siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 317

57. Selamlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, sağolun

58. Van merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız cidden güzel, teraziye tıkladım 28-12-2020 23:13:20

59. Zonguldak dan kimler var. Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor . Merhaba paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 71

60. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siten vallaha hayran edici, sağolun

61. Adana merkezden ben doruk. Merhabalar siten inan ki güzel, sağolun 14-01-2021 04:00:05

62. Merhaba siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım

63. Şırnak dan kimler var. Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor . Selamlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 278

64. Gürbüz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor . Selam siteniz inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 193

65. Afyon merkezden ben mehmet. Selamlar siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-02-2021 03:03:53

66. Bu konu : ” Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 192

67. Bu konu : ” Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , ali – 237

68. selamun aleyküm sayfan valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

69. Şırnak dan kimler var. Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 182

70. Selam bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

71. Mrb web siteniz vallaha billaha çok güzel, tebrikler

72. Sivas merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 28-02-2021 15:30:45

73. Isparta dan kimler var. Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor . Selamlar sayfanız yeminle iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 177

74. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

75. Bartın merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 16-03-2021 19:14:04

76. İzmir merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten süper ötesi mükemmel, şukuladım 18-03-2021 12:39:20

77. Bu konu : ” Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, teşekkürler , memo – 217

78. Ordu dan kimler var. Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor . Selam herkese sayfan harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 305

79. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor . Mrb sayfa ciddiyim çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 45

80. İstanbul merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa cidden hayran bıraktı, saolun 08-04-2021 08:56:04

81. Sinop merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 12-04-2021 00:45:47

82. Bolu dan kimler var. Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor . Merhaba paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 222

83. Bu konu : ” Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor ” çok güzel. Selam sayfanız cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 199

84. Erzurum dan kimler var. Çin Neocon Haberleri (CNN), İç Savaş’ın Çin Casuslarını ve Silikon Vadisi ajanlarını gizlemesini istiyor . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 419

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link